Nietypowe, dekoracyjne grzejniki łazienkowe prosto z Włoch - Hotech Design

Nietypowe, dekoracyjne grzejniki łazienkowe prosto z Włoch - Hotech Design

Każdy z nas potrzebuje w swoim wyposażeniu łazienki grzejnika, ale nie każdy wie, że grzejnik dekoracyjny to nie tylko ozdoba, ale i walory grzewcze takie same bądź lepsze niż tradycyjnych kaloryferów. W obecnych czasach producenci oferują wyjątkowe i niespotykane kształty grzejników dekoracyjnych, które dzięki nowoczesnej technologii nie tylko zdobią naszą łazienkę, ale i w pełni spełniają swoją podstawową funkcję grzewczą. Na pewno do tych producentów możemy zaliczyć włoską fabrykę Hotech Design, która specjalizuje się w produkcji ozdobnych kaloryferów elektrycznych i wodnych.

Wyposażenie łazienki w grzejniki Hotech Design to gwarancja nietypowych i oryginalnych kształtów, przy zachowaniu wysokiej mocy cieplnej. Dzięki połączeniu wysokich walorów estetycznych i grzewczych firma uzyskała prestiż na rynkach międzynarodowych, otrzymując liczne nagrody.

Dekoracyjne grzejniki łazienkowe Hotech Design występują w szerokiej gamie kolorów z palety RAL przygotowanej przez producenta. Uzupełnieniem tych kolorów są wyjątkowe wykończenia: szczotkowane aluminium, złoty liść, srebrny liść oraz miedziany liść.

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z wyjątkową i niespotykaną ofertą Hotech Design /producent/hotech-design

Data dodania: 2014-08-22 06:46:13