Santangelo Design

Santangelo Design to prężnie rozwijająca się włoska marka, która produkuje wysokiej jakości urządzenia wyposażenia dedykowane do łazienki. Atutem marki jest kompleksowa oferta obejmująca meble łazienkowe, umywalki oraz akcesoria. Dopełnieniem oferty są lustra ścienne jak i te przenośne. Dzięki bogatej ofercie jesteśmy w stanie wyposażyć łazienkę w produkty jednego producenta i w dodatku pochodzące z jednej serii.

Każdy produkt zanim ujrzy światło dzienne jest wnikliwie sprawdzany przez specjalnie wydzieloną komórkę. To nowatorski projekt posiadający mechanizmy i kryteria weryfikacji jakości produktu. Spełnienie norm i standardów w celu zagwarantowania swoim klientom wysokich standardów jakości, to jeden z głównych założeń strategicznych włoskiego wytwórcy. Santangelo Design to marka nieustająco poszukująca nowych rozwiązań, tworząca procesy innowacyjne, przeprowadzająca badania aby przedstawić swoim klientom niespotykane dotąd projekty, wzory i funkcjonalności. Potwierdzeniem doskonałego wzornictwa, znakomitego kunsztu rzemieślniczego są kolekcje Iperkubica, Matassa oraz Warm. Producent ma powody do satysfakcji i zadowolenia ww. linie zostały docenione licznymi nagrodami oraz prestiżowymi wyróżnieniami za atrakcyjne wzornictwo, funkcjonalność i wyjątkowy komfort w użytkowaniu.

Producent śmiało reklamuje swoje propozycje hasłem: „zaufaj naszemu doświadczeniu a przestrzeń wokół ciebie wzbogaci się o prawdziwie oryginalne linie wzornicze, które będą spełniały Twoje wszystkie pragnienia i potrzeby. Niespotykana elegancja oraz oryginalne wzory, w stylu klasycznym, retro lub nowoczesnym to projekty wśród których na pewno znajdziesz coś dla siebie.”