Aquamass

Wellness jest podstawową działalnością firmy Aquamass, która od 1978 roku trzyma rękę na pulsie w kontekście regularnego zaskakiwania designem i funkcjonalnością. Wartość każdej firmy określa się zgodnie z jej pasją, powołaniem, a także wkładem, jaki wnosi do rozwoju sektora, w którym działa. Wszystkie te cechy posiada Aquamass, której wanny charakteryzują się rewelacyjną, nowoczesną kolorystyką, kształtem i niespotykanymi dodatkami. O wannach spod znaku Aquamass mówią wszyscy ci, którzy w branży ekskluzywnego wyposażenia łazienek są mistrzami designu, architektury i sztuki zdobienia. Tak wielką popularność tej marce zapewnili światowej klasy projektanci, którzy towarzyszą firmie w kreowaniu jej wizerunku od samego początku istnienia. Do pełnego sukcesu przyczyniła się silna wierność wartościom i tradycjom wypracowanym przez pokolenie, które jako pierwsze miało zaszczyt wprowadzić markę na salony światowej klasy wellness. Wszyscy zgodnie twierdzą, że Aquamass stała się pierwszym przystankiem dla fanów wellness we własnym mieszkaniu.

Oferta wanien Aquamass to kilkanaście wyjątkowych wzorów. Propozycje emitujące kolorowe światło dodają kąpieli efektu relaksującego. Są dedykowane tym, którzy bardzo lubią raczyć się długim wylegiwaniem się w wodzie. To propozycje bardzo indywidualne, kapryśne, a zarazem bardzo uwodzicielskie. Wanny z tych kolekcji dostępne są w różnym wykończeniu. Klient ma do wyboru bardzo intensywne kolory, które uzyskiwane są z afrykańskich pigmentów. Wszystkie wyposażone są w wygodne podgłówki i pojemniki na czasopisma.

Ważnym punktem oferty wanien Aquamass jest kolekcja Arcobagno. Propozycja zdobiona kryształami, które sznurem zwisają po obwodzie wanny. Sprawiają wrażenie, że z wanny wylewa się woda. Projektant postanowił oszukać nasze zmysły wykorzystując diody led do podświetlenia kryształów. Wanna prezentuje się zjawiskowo, gdzie smukłe krzywe i oryginalny w kształtach kamień nadaje jej zmysłowości i kobiecości.

Aquamass proponuje mnóstwo bardzo ciekawych i unikatowych rozwiązań wanien począwszy od tych wysadzanych kryształami Swarowskiego, poprzez zdobione barwnymi mozaikami  w rozmaitych wzorach. Kolekcje Mosaic wykonane są z opatentowanego przez firmę materiału Plasticryl PE, który łączy w sobie zalety akrylu i korianu. Może być matowy, półprzezroczysty lub w połysku. Największą jego zaletą jest to, że jest on ekologiczny i bardzo "ciepły" w dotyku. Wykończenie zewnętrzne tych wanien dostępne jest w 4 wariantach: mozaika waterglass, murano smalto, iridium/brix, oraz glimmer. Każdy z tych wariantów to 8 różnych kolorów ściany wewnętrznej.

Natomiast smaczkiem oferty Aquamass jest kolekcja Stone One. Tym razem to propozycja dla osób lubiących naturalne dodatki. Firma postanowiła odciągnąć naszą uwagę od propozycji, do których przywykliśmy. Belgijska firma wpadła na pomysł obszycia swoich wanien skórą lub futrem. Wzorów i rodzajów wykończenia tej serii jest wiele. Warto tutaj wspomnieć o bardzo atrakcyjnie prezentującym się motywem w paski zebry. Wykończenie można wybrać według własnych upodobań i potrzeb. To ukłon w stronę tych, którzy sami chcą zaprojektować wykończenie. Wnętrze wanny może być wykonane z metalu w kolorze toffi, złota lub czarnym.

Wszystkie propozycje Aquamass charakteryzują się oryginalnym kształtem oraz szeroką paletą użytych do ich wykończenia materiałów. Wanny te są hipnotyzujące, wyrafinowane i stylowe. Każda z nich wydaje się istnym dziełem sztuki. Są dowodem talentu największych twórców współczesnych obiektów kąpieli. Dzięki swojej rzeźbie stają się istnym obiektem pożądania.