Lasaidea

LASAIDEA to nowoczesna włoska fabryka, która zajmuje się produkcją mebli łazienkowych i dodatków tj. akcesoria. Wszystkie wyroby dumnie sygnowane są znakiem „Made in Italy”; tzn. zaprojektowane, wytworzone i zapakowane we Włoszech.

Historia firmy rozpoczęła się z początkiem lat 70-tych, kiedy to wystartowano z ręczną produkcją luster i akcesoriów łazienkowych. Wraz z upływem czasu i zdobytym doświadczeniem postanowiono o rozszerzeniu linii produkcyjnej o meble łazienkowe, co niedługo później okazało się strzałem w dziesiątkę. Dzisiaj LASAIDEA zajmuje powierzchnię około 40.000 metrów kwadratowych i zatrudnia przeszło 60-ciu wysoko wykwalifikowanych pracowników. Jako jedna z nielicznych firm z branży wnętrzarskiej może pochwalić się certyfikatami ISO 9001 Vision 2000 oraz ISO 14000.

Nieprzerwanie misją marki jest produkcja urządzeń wyposażenia wnętrz, które wytwarzane są we własnych obiektach wyposażonych w najnowocześniejsze maszyny do obróbki drewna oraz szkła. Statutowym celem jest dogłębne wykorzystywanie tradycyjnego rzemiosła i wysoko wykwalifikowanej załogi by finalnie zaoferować nowy produkt inny niż wszystkie.

LASAIDEA oferuje nam szeroką gamę produktów wykonanych z absolutnie innowacyjnych form i materiałów. Pionierstwo to polega na zastosowaniu lekkich elementów wykończeniowych pokrytych żywicą poliuretanową, która w połączeniu z lakierem i mieszanką na bazie cementu tworzy powłokę odporną na zarysowania. Co więcej, stosowane preparaty są bezpieczne dla człowieka i środowiska.

Podstawowa oferta LASAIDEA to meble łazienkowe. Uzupełnieniem są umywalki, wanny, lustra oraz akcesoria. Poszczególne kolekcje tworzone są w tych samych koncepcjach projektowych, z myślą by tworzyły całość. Wszystkie produkty charakteryzują się olbrzymimi możliwościami rozwiązań, co sprawia, że zaspokajają zróżnicowane potrzeby przyszłych Klientów.