Treesse

Historia marki Treesse sięga roku 1976, kiedy Franco Merenda wykupił firmę specjalizującą się w handlu meblami i akcesoriami łazienkowymi. W 1980 roku, po długim okresie eksperymentów, przedsiębiorstwo podjęło radykalne zmiany w przedmiocie swojej działalności – rozpoczęto produkcję wanien.
Punktem zwrotnym był rok 1994 i decyzja o poszerzeniu oferty o wielofunkcyjne kabiny prysznicowe i akcesoria łazienkowe. Obok wanien są do dzisiaj główną linią produkcyjną firmy.

Filozofią Treesse jest nieustanne poszukiwanie wysoko innowacyjnych rozwiązań w zakresie technologii, materiałów, wzornictwa i wydajności wśród swoich produktów. Włoska firma oferuje swoim klientom rozwiązania nietypowe, na które rzadko kto się do tej pory zdecydował. Przykładem unikalnego i nowatorskiego rozwiązania była odważna decyzja właścicieli o rozpoczęciu produkcji wanien z drewna i wykorzystaniu tego surowca jako podstawowego elementu dekoracyjnego w kabinach prysznicowych. Wanny wykonane z drewna wiśniowego lub wenge są obecnie flagowymi produktami marki Treesse.

W ofercie Treesse znajdziemy produkty nowoczesne, klasyczne i te bardziej funkcjonalne. Nie brakuje w niej propozycji stylizowanych, zdobionych srebrem i złotem, a nawet kryształami Swarovskiego. Jako, że dla wielu z nas wanna kojarzy się z białym kolorem, to od tych przyzwyczajeń projektanci Treesse postanowili nas odwieść i zaprojektowali wanny w kolorze czarnym, które bądź co bądź wyglądają nieziemsko.

Włoska firma Treesse oferuje kolekcje o pięknych kształtach, charakteryzujące się unikalnymi cechami estetycznymi. Elementy ze szkła, skórzane lub drewniane zagłówki w kolorze pomarańczowym, czerwonym, czarnym lub białym to propozycje o wysokiej jakości, dopracowane w każdym detalu.