Gaboli Fratelli

Baterie umywalkowe retro, wannowe oraz rozwiązania prysznicowe to specjalizacja włoskiej fabryki armatury Gaboli Fratelli. Piękne i wyjątkowe baterie umywalkowe industrialne to perełka w ofercie włoskich baterii łazienkowych tego producenta. Na szczególną uwagę zasługują czarne krany industrialne, a także w kolorze nikiel szczotkowany.
Marka Gaboli Fratelli powstała w 1956 roku w małej pracowni w domu. W połowie lat 70-tych powstaje prawdziwy warsztat, a w latach 90-tych zakład przemysłowy. Gaboli Fratelli skupia się na budowaniu trwałych relacji z klientami, oferując baterie umywalkowe retro, industrialne i nowoczesne wysokiej jakości spod znaku MADE IN ITALY. Ten producent cieszy się uznaniem nie tylko we Włoszech, ale i również na rynkach międzynarodowych. Wysoka pozycja wśród producentów armatury została zdobyta dzięki ciągłym inwestycjom technologicznym, co przełożyło się na doskonałą jakości oraz wyjątkowe wzornictwo produktów.
Produkty marki Gaboli Fratelli to w 100% Made in Italy, gdzie podczas produkcji weryfikowane są nawet najdrobniejsze szczegóły, po to aby zagwarantować najwyższą jakość.