Margaroli

Grzejniki łazienkowe retro elektryczne i wodne to produkty Margaroli na które warto zwrócić uwagę. Margaroli jest firmą z wieloletnią tradycją, od 1949 roku specjalizuje się w produkcji grzejników łazienkowych retro i nie tylko. Możliwość wyboru koloru wykończenia stara miedź, antyczne złoto, satyna, nikiel czy mosiądz nadają grzejnikom retro Margaroli niepowtarzalnej estetyki, która będzie cieszyła każde oko. Grzejniki łazienkowe retro od Margaroli bez problemu podłączymy do istniejącej już instalacji grzewczej. Ze względu na rodzaj zasilania Margaroli oferuje grzejniki wodne, zasilane z instalacji centralnego ogrzewania oraz wersje elektryczne, zasilane grzałką. Dla poszukujących rozwiązań kompletnych, istnieje możliwość zamówienia wersji wodno-elektrycznych.

Przy bardzo dynamicznie zmieniających się potrzebach rynku, obecna oferta firmy to nie tylko tradycyjne grzejniki łazienkowe, ale także eleganckie grzejniki dekoracyjne wykonane z aluminium, które charakteryzują się oryginalnym wzornictwem. Niepowtarzalny i estetyczny design doskonale komponuje się w każdym pomieszczeniu. Uzupełnieniem oferty są akcesoria łazienkowe.

Nowoczesne grzejniki aluminiowe Margaroli są odlewane ciśnieniowo ze stopu aluminium, który wykazuje wysoką odporność na korozję. Niska waga oraz najwyższa trwałość to podstawowe zalety grzejników włoskiego producenta. Aluminiowa konstrukcja zapewnia dużą wydajność grzewczą.