Hotech Design

Hotech Design to fabryka zajmująca się produkcją ekskluzywnych grzejników ozdobnych w nowoczesnej koncepcji. Nowe idee tworzenia grzejników sprawiały, że każdy pomysł staje się prototypem, nad którym przeprowadzony jest szereg badań eksperymentalnych na Politechnice w Mediolanie. Różnorodność testów pozwala dokładnie określić charakterystykę grzejników oraz ich właściwości. Następnie produkt otrzymuje certyfikat i jest opatentowany.
Wszystkie grzejniki dekoracyjne są wynikiem wieloletniego doświadczenia fabryki oraz przeprowadzonych badań. Wyróżnia je estetyczna wartość użytkowa, co stawia Hotech Design na szczycie gałęzi.

Grzejniki dekoracyjne Hotech Design posiadają wiele opcji kolorów wykończenia. Szeroka gama kolorów z palety RAL daje wiele możliwości, a używane farby do malowania gwarantują ekologiczność produktu oraz wysoką jakość i długą żywotność.
Dla osób, które nie są zadowolone z prostego malowania, Hotech Design proponuje specjalne wykończenie w złotym, srebrnym i miedzianym liściem: ten rodzaj wykończenia wykonywany jest ręcznie przez zręcznych rzemieślników tą samą techniką od wielu lat. Każda "wada" tego wykończenia nie jest wadą, ale cechą unikalnego produktu, który go wywyższa ponad wszystkie inne. Hotech Design zaproponował serię współczesnego wykończenia, przez specjalną obróbkę powierzchni tak, aby uwydatnić właściwości samego metalu. Profesjonalna obróbka powierzchniowa utrzymuje produkt bez zmian utleniania przez długie lata.

Przedsiębiorstwo dzięki swojej niezależności swobodnie decyduje o kształtach i wyglądzie swoich grzejników bez presji handlowej. Utrzymanie własnego stylu oraz wykorzystanie najbardziej zaawansowanych technologii sprawia, że grzejniki Hotech Design osiągają doskonałość techniczną i estetyczną. Wynikiem tego jest otrzymanie cienkich grzejników dekoracyjnych o dużej mocy cieplnej i niebanalnym designie.