Falper

Falper narodził się ponad 50 lat temu z pomysłu włoskiego przedsiębiorcy Guido Fallavena. Przedmiotem działalności firmy była produkcja kształtek meblowych z tworzyw sztucznych. Początek lat 80-tych to zmiana w kierunku produkcji. Firma zdecydowała, że branża ekskluzywnego wyposażenia wnętrz to jest segment, któremu chce się bez reszty poświęcić. Projektowanie urządzeń wyposażenia łazienek stało się dla marki Falper celem numer jeden. Wyjątkowe produkty tworzone są z myślą o nowoczesnych osobach, zdecydowanych, chcących wyróżnić i podkreślić wyjątkowość swoich łazienek.

Falper doskonale wie jak szanować otaczające nas środowisko naturalne. Kolekcje z drewnianym wykończeniem posiadają certyfikat ekologiczny, definiujący zastosowanie środków bezpiecznych dla środowiska. Lakiery nawierzchniowe i impregnacyjne wykonywane są wyłącznie na bazie wody i z żywic roślinnego pochodzenia BIOBASED, ECV, UL, GEI (Green Guard Air Quality Certification). Wszystkie wykonywane zgodnie z restrykcyjnymi, europejskimi normami LEED, akceptowanymi w budynkami najwyższej klasy A. Ponadto wszystkie odpady procesu produkcyjnego poddawane są recyklingowi.

Owocem firmy jest wysoko wykwalifikowany zespół projektantów, architektów i rzemieślników, którzy wkładają całe swoje serce i umiejętności w każdy produkt. Są w stanie tchnąć własną niepowtarzalną tożsamość i energię w kreacje nad, którym pracują. Ta inicjatywa przekłada się na niebanalne kształty i proporcje, które sprawiają, że każdy produkt staje się klasykiem w swojej kategorii.

Falper do produkcji mebli i akcesoriów łazienkowych wykorzystuje panele z wielowarstwowej brzozy, litego drewna dębowego, świerkowego i modrzewiowego. Wykończenia w barwach starożytnej patyny, marmuru, stali nierdzewnej czy szkła lakierowanego nadają niebanalnego, klasycznego szyku. Wyrafinowane kolory oraz gładkie powierzchnie są bardzo przyjemne w dotyku oraz odporne na ścieranie.

Misja firmy Falper to bezustanne zaskakiwanie klienta, który bądź co bądź chce mieć wygodny dom w każdym szczególe, bogaty w oryginalne wykończenie. Ogromne doświadczenie zdobyte przez Falper w tej branży pozwala oferować rozwiązania spersonalizowane, dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta. Dzięki wykwalifikowanemu personelowi technicznemu i specjalistycznym laboratoriom gwarantuje najwyższą jakość produktów.