Metalform

Szeroka oferta Metalform obejmuje nowoczesne grzejniki: ozdobne, drabinkowe, łazienkowe i pokojowe, dostępne w wielu kolorach z palety RAL oraz wykończeniach metalizowanych, chromowanych.

Udany pomysł na biznes i solidne doświadczenie operacyjne to dwa czynniki, na których Metalform oparł swoją produkcję przemysłową i komercjalizację zaawansowanych rozwiązań dla grzejników mieszkalnych. Wielka staranność i pasja oraz ciągłe poszukiwanie nowych rozwiązań konstrukcyjnych to tylko jedna z wielu cech tej fabryki produkującej grzejniki. Produkty ze znakiem Metalform charakteryzują się użyciem najlepszych materiałów, wytrzymałością i wydajnością, w celu zapewnienia długoterminowej trwałości i najlepszej wydajności cieplnej. Zastosowanie najbardziej zaawansowanych technologii w dziedzinie oraz wysoki poziom specjalizacji całego zespołu produkcyjnego, od projektantów do pracowników produkcyjnych, stałe kontrolowanie jakości i dbałość o szczegóły pozwoliły firmie na osiągnięcie sukcesu międzynarodowego.

Szeroka gama modeli, rozmiarów i kolorów, daje szeroki wybór grzejników spełniających zarówno wymagania funkcjonalne i techniczne każdego mieszkania oraz budynków użyteczności publicznej.

Gwarancja: 5 lat