K8 Radiatori

Firma K8 Radiatori została założona w 1962 roku i od tego czasu nieustannie rośnie w siłę. Produkty K8 sprzedawane są w całej Europie, a także w Australii, Chinach, Ameryce i Japonii. K8 to wytwórnia, która każdego roku zaskakuje rynek urządzeń grzewczych licznymi innowacyjnymi projektami. Specjalizuje się z rozwiązaniach dekoracyjnych, które swoimi kształtami bardzo chętnie dopasowują się do różnych stylów wykończenia wnętrz i gustów. Światowej klasy architekci określają markę K8 jako producenta nowych standardów skoncentrowanych na innowacyjnym wzornictwie oraz dbałości o najwyższą jakość wykonania. Według nich misja K8 to bezustanne zaskakiwanie klienta, który bądź co bądź chce mieć wygodny dom w każdym szczególe, bogaty w oryginalne wykończenie.
Bardzo często bywa tak, że szukamy sposobów aby ukryć, wręcz zakamuflować grzejnik, który niczym szczególnym się nie wyróżnia. Z grzejnikami oferty K8 takie zabiegi są zbędne. Wręcz przeciwnie, to my będziemy dążyć do tego aby grzejnik był zainstalowany tam gdzie będzie pełnił honory swoją funkcją dekoracyjną. Nikt z naszych przyszłych gości nie przejdzie obok obojętnie. Nowy stylu i elegancja są na wyciągnięcie ręki. Wystarczy tylko abyśmy wprowadzili do swojego akompaniamentu produkty K8.
Wybór tego jednego, wymarzonego grzejnika nie będzie łatwy, gdyż paleta propozycji jest ogromna. I wbrew pozorom jest to duża zaleta, ponieważ mamy do czynienia z różną stylistyką, kolorem, kształtem czy wymiarem. Są to głównie kształty zainspirowane naturą, bardzo smukłe z efektami dekoracyjnym w formie pąków czy kwiatów, które nadają kolekcjom spod znaku K8 głębokiej naturalności. Związek na przemian zakrzywionych powierzchni inspirowanych przez ruch fal to kolejna bardzo unikalna opcja, gdzie modułowa konstrukcja grzejnika tworzy pionierski kawałek współczesnego ogrzewania. Konstelacja różnorakich kształtów takich jak: koło, haft, bambus, mozaika czy kwadrat stawiają markę K8 w roli lidera kategorii kreatywność i pomysłowość.
Jeżeli szukają Państwo niebanalnego wzornictwa, precyzji wykonania i wysokiej jakości to wszystko to jest tutaj. Firma K8 oferuje nowoczesne i pociągające stylem rozwiązania, które będą w naszych mieszkaniach wzorem smaku i elegancji. Skuteczność i świetny wygląd to słowa najlepiej określające ideę K8.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą grzejników dekoracyjnych K8 Radiatori.