Mastella Design

Założona w 1984 roku przez Antonio Mastella, obecnego dyrektora zarządzającego, który we współpracy z żoną Danielą i córkami Cristiną oraz Meggi tworzy markę, która z pełnym zaangażowaniem realizuje projekty, spełniając wymogi wysokiej jakości i terminowości stawiane przez kontrahentów głównych rynków europejskich. Mastella to wiarygodność, przejrzystość i systematyczne prognozowanie trendów w obszarach mody i designu. Rozwojowi działalności firmy Mastella sprzyja perfekcyjnie zgrany zespół projektantów, konstruktorów, handlowców i montażystów, którzy nie boją się  wyzwań i stawiają sobie jasne cele: wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom klientów i rozwiązywanie licznych wyzwań inżynieryjnych.
Oferta marki Mastella to meble łazienkowe, umywalki oraz wanny, które cieszą się niesłabnącą popularnością pomimo, iż niektóre schematy produkowane są od ponad 25 lat. To bardzo skrupulatnie przemyślane projekty, po to aby zapewnić maksimum wygody i komfortu. Genialną włoską produkcję cechuje szereg uznawanych form oraz wysokiej jakości kunszt łączący funkcjonalność, przestrzenną świadomość i prosty, a zarazem estetyczny wygląd.
Mastella oferuje formy modularne i wiszące w szerokiej gamie kolorów wykończenia. Są to propozycje charakteryzujące się różnym stylem i materiałem wykonania. Wizytówką firmy jest niewątpliwie kolekcja wanien i umywalek VOV. Zainspirowana kształtem jajka to według wielu liczących się projektantów kształt doskonały. Konstrukcja zwarta i gładka, przyjemna w dotyku oraz odporna na zarysowania tworzy głęboko kojące środowisko dopasowane do osobowości tych, poszukujących oryginalnego i nowoczesnego designu.
Jakość oraz kształt jaki prezentują wyroby spod znaku Mastella potwierdzają liczne atesty i certyfikaty na zgodność z obowiązującymi normami, wydanymi przez niezależne europejskie laboratoria oraz instytucje.
Nie można przejść obojętnie obok twórczości Mastella. Trzy słowa, które najlepiej oddają charakter produktów to luksus, atmosfera i uwodzenie. Inspiracje zaczerpnięte z natury czy z falistej geometrii liter alfabetu to elegancja w łagodnie zakrzywionych liniach. To tylko niektóre koncepcje nowatorskiego języka projektowania włoskiej manufaktury. Gorąco zachęcamy do przejrzenia rozwiązań tego producenta. Naprawdę warto!