Cisal

Cisal otwiera ważny rozdział w historii włoskiej armatury. Innowacyjna ścieżka projektowania i realizacji produkcji jest wynikiem wieloletniego doświadczenia zdobytego przez wykwalifikowany zespół inżynierów.
Cisal wykorzystuje najbardziej zaawansowane technologie. To marka budowana konsekwentnie z myślą o stałym i ciągłym rozwoju swoich produktów. Nieustające prace nad niezawodnością i funkcjonalnością zapewniają marce ogromną popularność na rynkach krajowych i międzynarodowych.
Baterie łazienkowe i kuchenne spod znaku Cisal to ekskluzywna mieszanka różnych gustów i stylów, z których każdy z nas znajdzie coś dla siebie. Osoby poszukujące kształtów i funkcjonalności zgoła odmiennych od tych najbardziej powszechnych będą w pełni usatysfakcjonowane. Marka regularnie pracuje nad odświeżaniem swoich projektów tak, aby w dobie szybko zmieniających się trendów były zawsze na topie, chętnie promowane przez architektów i sprzedawców na całym świecie. Genialnie funkcjonujący zespół obserwatorów na bieżąco weryfikuje sytuację rynkową, przewiduje i perfekcyjnie dywersyfikuje linie produkcyjne. Zróżnicowanie asortymentu produkcji i usług nie stanowi dla marki żadnego problemu i jest głównym elementem strategii. Wszystko po to, aby ryzyko nie trafienia z designem czy funkcjonalnością zmniejszyć do minimum. Wszystkie statutowe działania poparte są dobrą komunikacją korporacyjną oraz szerokimi działaniami reklamowymi, które to de facto od wielu lat są znakiem rozpoznawczym włoskiej marki. Cisal to synonim prestiżu i wiarygodności.
Nie można zapomnieć tutaj o nieustającej współpracy z bardzo liczącymi się projektantami w branży w ekskluzywnego wyposażenia łazienek tj. Giampiero Peia , Luigi Trenti czy Karim Rashid.

Cisal szczyci się uzyskaniem certyfikatów systemów jakości ISO 9001:2008 potwierdzonych przez niezależne jednostki certyfikujące m.in. od TUV, najważniejszej niemieckiej organizacji od kontroli technicznej w obrębie Europy. Otrzymane świadectwa to poparcie dla stałej niezawodności całego systemu produkcyjnego firmy. Proces planowania, produkcji, dostawy i licznych usług posprzedażowych związanych z życiem danego towaru to perfekcyjnie zorganizowana linia, która nie posiada żadnych ułomności.

Armatura łazienkowa i kuchenna Cisal dystrybuowana jest na całym świecie. W Europie i Ameryce, w Azji i Afryce, od Bahamów do Brunei, po Mauritius, aż do Santo Domingo. Cisal swój sukces zawdzięcza ciężkiej pracy, ogromnemu zaangażowaniu, niegasnącemu entuzjazmowi i nadludzkiemu poświęceniu.