Cosy Art

Działalność produkcyjna fabryki COSY ART została rozpoczęta już kilkanaście lat temu. Inżynierowie i projektanci, którzy zostali zaproszeni do pracy nad stworzeniem nowych trendów wśród grzejników dekoracyjnych to profesjonalny zespół, który łączy wspólna pasja.

Grzejniki spod znaku COSY ART to znakomita propozycja dla tych, którym zależy na oryginalnym wystroju wnętrza. Grzejniki tego producenta mają w sobie to coś, czym zwrócą na siebie uwagę, co więcej zawładną każdą przestrzenią. Inwencja twórcza projektantów COSY ART wykracza poza wszelkie stereotypy obecnie panujące. To na czym marce COSY ART zależy najbardziej to podkreślenie walorów swoich urządzeń, bezwzględne złamanie stereotypów. Wszystko po to, by grzejnik grał w pomieszczeniu pierwszoplanową rolę. Udaje się to perfekcyjnie.

Grzejniki dekoracyjne COSY ART to istne dzieła sztuki. Zawieszone na ścianie przypominają awangardowe obrazy sztuki nowoczesnej. Jednak gdy podejdziemy bliżej to uwalniane ciepło odsłania przed nami całą prawdę. Produkty COSY ART to bogata oferta grzejników o różnych wzorach i rozmiarach. W orientacji pionowej lub poziomej. Hitem marki bardzo szybko stały się wersje z frontami z kamienia naturalnego oferujące unikalną technologię ogrzewania dotykowego przy użyciu napędu elektrycznego. To propozycje stylowe, doskonale nadające się do pomieszczeń, które wymagają ciepła w okresach poza standardowymi okresami grzewczymi.

Gorąco zachęcamy do przyjrzenia się ofercie grzejników ozdobnych COSY ART. Naprawdę warto!