Graff

Graff z siedzibą w Milwaukee w USA istnieje od 1922 roku i bardzo szybko stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek w branży ekskluzywnego wyposażenia łazienki. Produkty Graff z sukcesem wyznaczają nowe trendy w projektowaniu. Wyjątkowa wizja, oryginalna stylizacja oraz rozległe doświadczenie w produkcji armatury zapewniło firmie Graff pewne miejsce wśród wąskiej grupy tych awangardowych producentów. Pełne zaangażowanie Graff do tworzenia nowoczesnych, najwyższej jakości urządzeń jest dokładnie widoczne w każdym produkcie. Graff zatrudniając ponad 1000 profesjonalistów czuwających nad wysokim poziomem prac ma w rezultacie kontrolę nad całym procesem produkcyjnym.
Graff posiada certyfikat ISO 9001. Dowodem na to, że cieszy się zaufaniem i dobrą sławą mogą świadczyć otrzymane referencje od takich prestiżowych lokalizacji jak: Hotel Minneapolis w Minnesocie, Rockefeller Plaza w Nowym Jorku czy Hyatt Regency Woodfield – Schaumburg w Illinois.
 
Graff zbudował swoją reputację jako interpretator i promotor nowoczesnego stylu życia, wnosząc przy tym mnóstwo kreatywności i inspiracji do wielu domów. W misji firmy nie brakuje prawdziwej i szczerej dbałości o kwestie humanitarne i wartości ekologiczne. Graff z pewnością jest i będzie uosobieniem najwyższej elegancji.