Casabath

Firma produkcyjna Casabath rozpoczęła swoją działalność na rynku włoskim stosunkowo niedawno, w 1987 roku. Wizytówką przedsiębiorstwa jest bogata oferta mebli łazienkowych i wyposażenia tj. umywalki, wanny i brodziki. Dzisiaj Casabath jest już globalną firmą, której marka opiera się na projektowaniu mebli z wykorzystaniem surowców wysokiej jakości przy zastosowaniu w produkcji nowatorskich metod technologicznych. Produktem finalnym są elementy wyposażenia łazienki charakteryzujące się niebanalnym wzornictwem, wykazujące przy tym perfekcyjną mieszankę umiejętności rzemieślniczych.

Działalność produkcyjną Casabath śmiało możemy przyrównać do poczynań kreatorów i designerów mody, którzy bezustannie pracują nad nowymi kolekcjami aby jak najdokładniej dopasować się do oczekiwań rynku, nie pozostając w tyle za aktualnie panującymi potrzebami i gustami. Taka właśnie jest strategia Casabath, która każdego roku dedykuje swoje projekty wszystkim miłośnikom eleganckiego wzornictwa i oryginalnej kreatywności. Ekskluzywne produkty wyposażenia łazienek spod znaku Casabath zostały natychmiast docenione przez odbiorców nie tylko we Włoszech ale i na całym świecie i bardzo szybko określone mianem „idealnych mebli łazienkowych”.

Firma posiada w swoim portfolio wiele ekskluzywnych projektów, które łączą w sobie drewno i kompozyt celem stworzenia idealnych, w pełni uzupełniających się kompozycji. Warto wspomnieć o nowatorskiej mieszance granitu i kwarcu, która stosowana jest do produkcji umywalek, wanien i brodzików. Filozofia „Made in Italy” nieustannie przyświeca tej działalności. To produkty, które w każdym najdrobniejszym fragmencie wykonywane są w jednej fabryce, przez tych samych inżynierów. Od projektu, poprzez prototyp, aż po finalny egzemplarz.

Przeglądając ofertę Casabath stwierdzamy, że własną łazienkę możemy wyposażyć w systemy meblowe, umywalki, wanny i brodziki, które z powodzeniem tworzyć będą estetyczną całość. Wszystkie propozycje wzajemnie się dopełniają, prezentując nam bardzo interesującą całość. Miejmy marzenia i pozwólmy je zrealizować. Wystarczy tylko spojrzeć na piękne produkty Casabath a zapragniemy mieć je w swojej łazience.

Pełna oferta produktów i strona producenta www.casabath.it