Hansgrohe

Hansgrohe

Perfekcja w formie i funkcji, taka oto jest marka Hansgrohe. To tradycja i innowacja, która panuje na światowym rynku od 1901 roku, bardzo szybko stając się pionierem w ekskluzywnym wyposażeniu łazienek. Minęło już 112 lat od założenia firmy, a Hansgrohe nadal wykazuje skrupulatną pracę przy podtrzymaniu jakże mocno ugruntowanej pozycji. Fachowość, najwyższa jakość, pomysły i nowatorskie wizje to główne siły napędowe tej firmy. Oczywiście, w głównej mierze koncentruje się tu na konsumencie aby zapewnić mu jak najwięcej korzyści i przyjemności.
Hansgrohe to specjalista w dziedzinie łazienek i technologii sanitarnych, który zatrudnia obecnie 3450 pracowników na wszystkich kontynentach. Dzięki swoim dziesięciu fabrykom i przedstawicielstwom w 42 krajach Grupa Hansgrohe należy do wąskiego grona globalnych graczy branży sanitarnej. Produkty Hansgrohe o najwyższym standardzie jakości „Made in Germany“ służą użytkownikom w ponad 130 krajach na całym globie.
Hansgrohe to marka wielokrotnie nagradzana za wybitne osiągnięcia w projektowaniu produktów, przyjaznych dla środowiska. Żadne międzynarodowe jury nie pozostaje obojętne wobec innowacji producenta armatury i pryszniców ze Schwarzwaldu. Setki nagród plasują przedsiębiorstwo Hansgrohe wśród liderów designu branży sanitarnej.
Gdybyśmy chcieli podsumować to, co stanowi rdzeń Hansgrohe w skrócie, to możemy przedstawić to w następujący sposób: tradycyjność systemów + wysoka innowacyjność = sukces na całym świecie.