Fondital

Fondital

Fondital to twórca systemów grzewczych od 1970 roku i pierwszy światowy producent aluminiowych grzejników odlewanych ciśnieniowo. Włoska marka bardzo dobrze rozpoznawalna jako lider w produkcji systemów ogrzewania domowego. Produkty Fondital  kojarzone są z najwyższą jakością, zaprojektowane tak, by spełniać restrykcyjne normy dotyczące niskiego zużycia energii z pełnym poszanowaniem dla środowiska naturalnego. Fondital od samego początku swojego istnienia kładł nacisk na to aby być manufakturą samowystarczalną. Firma obrała misję aby projektować i produkować systemy grzewcze oparte na innowacyjności i najlepszej jakości. Dzięki ciągłemu dążeniu do doskonałości obecnie Fondital jest synonimem ciepła, bezpieczeństwa i komfortu na całym świecie.
Włoskie samochody czy włoskie buty kojarzone są z niebanalną stylistyką. Podobnie jest też z grzejnikami Fondital, które na tle konkurencji wyróżniają się  oryginalnym designem, użyciem materiałów najwyższej klasy z możliwością ich kompozycji w każdym wnętrzu.

Już dzisiaj oferujemy Państwu grzejniki renomowanej firmy Fondital, ponieważ współpracujemy tylko i wyłącznie ze sprawdzonymi producentami. Fondital od zawsze reprezentuje najwyższe standardy jakościowe połączone z elastycznymi terminami dostaw, spełniającymi oczekiwania rynku i konsumentów.

Zapraszamy również do odwiedzenia strony producenta http://www.fondital.it