Effepi

Elegancka, funkcjonalna i zarazem oryginalna łazienka to marzenie niejednego z nas. Otwiera się tym sposobem pole do popisu dla wielu producentów urządzeń wyposażenia łazienek, którzy wkładają ogromne pieniądze w nowatorskie projekty, po to aby w pełni zaspokoić potrzeby najbardziej wybrednych klientów. Do grona tych najbardziej innowacyjnych i odważnych wytwórców zalicza się włoska marka Effepi.

Effepi to rodzinna firma z tradycjami, która specjalizuje się w produkcji wysokiej klasy armatury od kilkudziesięciu lat. Przy pomocy dobrze opracowanej strategii firma w bardzo szybkim czasie  uzyskała przewagę konkurencyjną i obecnie plasuje się w ścisłej, światowej czołówce producentów oferujących ekskluzywne baterie, zestawy prysznicowe oraz akcesoria łazienkowe. Bezustanna praca całej załogi w celu utrzymania pozycji lidera na rynku zwraca się z nawiązką. Bardzo liczna grupa zadowolonych klientów, którzy docenili komfort, elegancję oraz innowacyjność. Nie bez znaczenia jest także oferowany design, który urzeka bez względu na to, jakie mamy upodobania. Dopełnieniem jest skrupulatna dbałość o najdrobniejszy szczegół, która sprawia, że każdy produkt spod znaku Effepi jest unikalny i niezastąpiony.

Effepi to marka rozpoznawalna na całym świecie. Wieloletnie doświadczenie, stosowanie najnowszych technologii oraz wysokiej jakości materiałów w produkcji to najważniejsze atuty Effepi. Regularna obecność produktów Effepi na najważniejszych wystawach branżowych jest efektem wysokiej kreatywności projektantów, którzy bezustannie dostosowują się do nowych wymagań rynku, konsekwentnie podążając za panującymi trendami.