Art Radiators

Art-Radiators - grzejniki dekoracyjne szyte na miarę!

Art-Radiators powstało w 2005 roku i pomimo, że jest to stosunkowo młoda firma na światowym rynku grzewczym, to systematycznie udoskonala swoją rangę i jakość ręcznie wykonywanych i projektowanych specjalnie na potrzeby klienta grzejników.

Produkty Art-Radiators są mocną odpowiedzią na zwykłe, tak samo wyglądające, monotonne grzejniki. To manufaktura bardzo dumna z faktu, iż rosnący sukces zawdzięcza swojemu profesjonalizmowi oraz wysokiej jakości wyrobu. Filozofią marki jest przede wszystkim niepowtarzalność kształtów i niebanalny artyzm. Niezwykła i bardzo ekscytująca kolekcja inspirowana jest naturą i sztuką, a równocześnie łączy w sobie cechy dekoracyjne oraz użytkowe.

Ciągle udoskonalana i poszerzana oferta o co raz to nowe kształty jest bardzo atrakcyjna nawet dla tych najbardziej wybrednych. Art-Radiators jest otwarta na sugestie oraz gusta klientów, którzy chcą zrealizować swój własny projekt. Firma reklamuje się tym, iż jest w stanie wykonać każdy grzejnik.

Wszystkie grzejniki zostały w pełni przetestowane zgodnie z normą europejską EN 442, dzięki czemu można mieć pewność, że moce grzewcze podane w specyfikacji technicznej każdego produktu są dokładne i wiarygodne. Grzejniki Art-Radiators wykonane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej - grubości 1,5 mm a ich elementy konstrukcyjne spawane są metodą TIG (141) z wykorzystaniem argonu. Zaletą tej techniki jest możliwość spawania bardzo cienkich elementów - o grubości od około 0,5 mm. Metoda TIG umożliwia uzyskanie spoiny niezwykle czystej i wysokiej jakości. W procesie nie powstaje żużel, co eliminuje ryzyko zanieczyszczenia spoiny jego wtrąceniami a gotowa spoina praktycznie nie wymaga żadnego czyszczenia.

Grzejniki spod znaku Art-Radiators z pewnością dodadzą każdemu wnętrzu niepowtarzalnego charakteru i są w stanie zaspokoić każdą potrzebę.