Stylowe łazienki 2017 - hiszpańskie baterie łazienkowe z włoskimi umywalkami

Stylowe łazienki 2017 - hiszpańskie baterie łazienkowe z włoskimi umywalkami

Ekskluzywna armatura łazienkowa MAIER IKON pokryta certyfikowanym 24 karatowym zlotem!
Po raz pierwszy kolekcja IKON zaprezentowana została na konferencji innowacji pod koniec 2016 roku w Barcelonie w kategorii TOP PREMIUM PROJEKT. Było to duże innowacyjne przedsięwzięcie, które już wtedy traktowane było bardzo poważnie, gdzie sam Producent MAIER wiązał swoją przyszłość z tym unikatowym wzornictwem. Na hasło IKON wszyscy goście z branży dostawali gęsiej skorki i rozpoczynali nerwowo przebierać nogami. Szerokim echem odbiła się premierowa prezentacja produktów linii IKON w specjalnie przygotowanym MAIER Exclusive Showroom.

Przyznam szczerze, że gdy tylko zderzyliśmy się z pierwszymi zdjęciami produktu w papierowym wydaniu magazynu innowacji to jednogłośnie stwierdziliśmy, że tym będzie żył cały wnętrzarski świat w 2017 roku. To istna petarda, MEGA HIT. Producenci ELEKTRYCZNEJ TESLI powinni to zobaczyć ;-)
W REALU towarzyszyły nam niemniejsze emocje. Gdy tylko otworzyła się możliwość zamówienia pierwszych sztuk dla naszego Klienta to byliśmy w pełni ukontentowani, że wzór, wykończenie i zdobienia zostały zauważone także na rynku Polskim.

Wszystko pięknie. Mieliśmy Producenta, który oferuje prawdziwą perełkę oraz Klientów, którzy chcą mieć IKON w swojej łazience. Czego chcieć więcej? Otóż zależało nam na tym, aby wszystkim współpracującym z nami architektom zaprezentować właśnie tę kolekcję armatury z ceramiką umywalkową, która swoim wzornictwem będzie tworzyła bliżej lub dalej pojętą synergię. Rozglądaliśmy się za kwadratowymi, ostrymi, a nawet trapezowymi kształtami. Intensywnie poszukiwaliśmy wzoru, który stworzy komplet z kształtem korpusu IKON. Szukaliśmy długo, aż wreszcie trafiliśmy. Na froncie pojawił się włoski Producent ekskluzywnej ceramiki łazienkowej o subtelnej nazwie SANTANGELO DESIGN (aktualnie w stałej ofercie naszego sklepu). Mowa o umywalkach IPERKUBIKA. To wszystko, nic dodać, nic ująć. Wystarczy spojrzeć…

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą złotej armatury i akcesoriów MAIER Ikon

Produkt ze zdjęcia: MAIER Ikon 74005

Stylowe łazienki 2017 - hiszpańskie baterie łazienkowe Ikon i włoskie umywalki Iperkubika

Stylowe łazienki 2017 - włoskie umywalki SANTANGELO DESIGN Iperkubika

Data dodania: 2017-07-21 13:53:09