Stojak łazienkowy na papier toaletowy i szczotkę dla ceniących design - GESSI Ovale

Stojak łazienkowy na papier toaletowy i szczotkę dla ceniących design - GESSI Ovale

Mobilny stojak łazienkowy na papier toaletowy ze szczotką wc desygnowany dla osób energicznych, ceniących dynamiczna i zarazem elegancka formę. Fascynujący, nowoczesny design według GESSI, eksperta w dziedzinie luksusowego wyposażenia mieszkania.

Stojak wyposażony jest w niezależnie ustawną szczotkę wc. Gdy zajdzie potrzeba odświeżenia misy i szczotki pod bieżącą wodą, rozwiązanie okaże się zbawienne. Stelaż podklejony został dyskretnymi silikonowymi stempelkami, które zapewnią dobre trzymanie na podłodze wyłożonej gresem lub terakotą.

Aluminiowy stelaż oraz rączka szczotki pokryte zostały powłoką chrom, natomiast ceramiczna misa szczotki wc pokryta kolorem bieli.

GESSI, luksusowa wytwórnia elementów i urządzeń wyposażenia łazienek to marka rozpoznawalna i szanowana na całym świecie. Bez wahania można użyć stwierdzenia, iż jest to najwyższa półka w branży wyposażenia łazienek.

Oferta Producenta obejmuje nie tylko armaturę (umywalkową, wannową, bidetową, prysznicową), ceramikę (wanny, bidety, miski wc) i akcesoria ale także takie dodatki jak ręczniki czy szlafroki, także stołki i dywaniki.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą armatury i akcesoriów GESSI Ovale

Produkt ze zdjęcia: GESSI Ovale 25734

Stylowy stojak łazienkowy GESSI z serii Ovale, z białą ceramiczną szczotką wc, z uchwytem na papier toaletowy

Data dodania: 2017-07-04 09:16:30