Ekskluzywny stojak na szczotkę wc i papier toaletowy z efektem antycznego srebra

Ekskluzywny stojak na szczotkę wc i papier toaletowy z efektem antycznego srebra

Stojak na szczotkę wc i papier toaletowy włoskiego producenta wyposażenia łazienek CIPI Italy na pewno zyska grono pasjonatów form i kolorów dawnej epoki. Z uwagi na fakt, że zainteresowanie stylem retro w wyposażeniu wnętrz stale rośnie postanowiliśmy przybliżyć Państwu jeden z wielu produktów dostępnych w naszym sklepie.

Kształt i precyzyjne połączenie klasycznej i błyszczącej powłoki chrom z szorstką i porowatą strukturą nadaje mu niespotykanej dotąd oryginalności. Wierne odtworzenie detali i kolorystyki stylu wiktoriańskiego nadają marce miano światowego lidera w produkcji artykułów wyposażenia łazienki retro. To naprawdę stylowy produkt.

Przyjrzyjmy się bliżej niektórym elementom składowym. Na uwagę zasługuje kilka aspektów funkcjonalnych, które obok tych wizualnych odgrywają jakże istotną rolę.
Noga stojaka naprawdę sporo waży. Wykonana z mosiądzu nadaje całej konstrukcji sztywności i stabilności. Trzymając ją w ręce utwierdzamy się w przekonaniu, że jest to solidnie wykonana forma i przewrócenie jej będzie niezwykle trudnym zadaniem.

Szczotka wc jest łatwo dostępna dzięki możliwości ustawienia jej na różnej wysokości. Zastosowanie motylkowego pokrętła umożliwia przesuwanie szczotki wzdłuż głównego korpusu w kierunku góra-dół.

Wszelkie zakamarki, rowki, fałdki czy zagłębienia są łatwe w czyszczeniu z tego względu, że stojak jest rozkręcalny. Noga, korpus, uchwyt na papier toaletowy i szczotkę wc to elementy z połączeniami gwintowanymi. Po skręceniu w całość okazuje się, że jeden element precyzyjnie przechodzi w drugi. Wszelkie łączenia są ukryte przez co stojak sprawia wrażenie nierozbieralnego.

Kliknij i zobacz ekskluzywny stojak na szczotkę wc i papier toaletowy z efektem postarzanego antycznego srebra

Kliknij i zobacz pełną ofertę akcesoriów łazienkowych CIPI Italy

Ekskluzywny stojak na szczotke wc i papier toaletowy z efektem postarzanego antycznego srebra

Data dodania: 2017-06-02 09:48:37