BESTSELLER - ekskluzywny stołek łazienkowy GESSI Mimi i taboret pod prysznic VALLI Tereo

BESTSELLER - ekskluzywny stołek łazienkowy GESSI Mimi i taboret pod prysznic VALLI Tereo

Ekskluzywne dodatki do łazienki to jedne z wielu elementów wyposażenia wnętrza łazienki, które są równie istotne jak umywalki, wanny czy armatura.

Zyskać miano bestsellera wśród tak bogatej oferty artykułów wyposażenia wnętrz łazienek jest ogromnym sukcesem. Jakie cechy trzeba posiadać aby stać się hitem sprzedaży? Nie wiemy. Ciężko jest je wskazać, ponieważ na sukces składa się wiele czynników.

Przedstawiamy Państwu dwa produkty, których sprzedaż w ostatnich latach bardzo wzrosła. Co jest w nich takiego genialnego? Oceńcie sami...

GESSI Mimi art.33381 to szczupła sylwetka z drabinkowym siedziskiem z błyszczącą powłoką chrom. Zarówno na zdjęciach jak w realu wykazuje cechy zimnej i poważnej z ponadprzeciętnym poziomem elegancji i uporządkowania.
Może być wykonany w stali szczotkowanej oraz złocie.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą: GESSI Mimi 33381 stołek łazienkowy

VALLI ARREDOBAGNO Tereo art.E6851 to taboret zarówno do łazienki i pod prysznic. Ciepły w dotyku, ponieważ wykonany jest z białego kompozytu Solid Surface. Wodoodporny, co stwarza nam możliwość wykorzystania go pod prysznicem. Autorem projektu jest pracownia Itamara Harari, której statutową strategią jest łączenie otaczającej nas architektury z wzornictwem wnętrz. Propozycja Tereo to swoiste przywołanie japońskiej architektury i kultury. Oryginalny pomysł zyskał aprobatę u włoskiego producenta ekskluzywnych artykułów wyposażenia łazienki. Był to strzał w dziesiątkę. Ogromny sukces sprzedażowy, jest potwierdzeniem tego, iż włoscy królowie designu mają nosa nie tylko do tworzenia form w oparciu o rodzime kształty. Coraz częściej poszukują inspiracji w kulturze azjatyckiej. Brawo!
Warto wspomnieć tutaj o fakcie, iż produkty VALLI ARREDOBAGNO objęte się 10-letnią gwarancją!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą: VALLI ARREDOBAGNO Tereo e6851 stołek do łazienki lub pod prysznic

VALLI ARREDOBAGNOvTereove6851 stołek do łazienki lub pod prysznic

GESSI Mimi 33381 stołek łazienkowy

Data dodania: 2017-05-06 14:25:52