Drewniana umywalka CIPI z armaturą i akcesoriami GESSI Cono

Drewniana umywalka CIPI z armaturą i akcesoriami GESSI Cono

Produkty oferowane przez sklep millenium-lazienki.pl są jedyne w swoim rodzaju. To szeroka gama artykułów wykonanych z surowców naturalnych, gdzie wielu z nas nie wyobraża sobie zastosowania w pomieszczeniach tj. kuchnia czy łazienka. Ich fenomen polega na tym, że swoim pochodzeniem, stosowną obróbką i wykończeniem przywołują środowisko naturalne, z którego się wywodzą. Nie inaczej jest w przypadku umywalki nablatowej z naturalnego drewna od CIPI Italy. Surowe drewno tekowe przywołuje zapach i kolory lasów tropikalnych.

Umywalki z kolekcji Bantul są wyjątkowo trwałe i wytrzymałe. Na uwagę zasługuje to, iż struktura drewna tekowego charakteryzuje się wysoką odpornością na ścieranie, gdzie do konserwacji stosuje się wosk lub olej do drewna Teak. Produkty marki CIPI Italy znalazły swoje zastosowanie w hotelach i spa na całym świecie.

Umiejętnie wyselekcjonowane fragmenty drewna tropikalnego tworzą potencjał, który na zawsze będzie nam towarzyszył. Jeżeli fascynuje nas natura, kochamy drewno we wnętrzu, to ta umywalka będzie spełnieniem naszych marzeń.

Dodatkowo, nie bez kozery pokazujemy ją Państwu w towarzystwie armatury i akcesoriów znanej i cenionej manufaktury GESSI Cono. Uważamy, że to połączenie jest idealne i wielu postawiło na taką właśnie interakcję.

Dlaczego?

Konstrukcja Cono inspirowana klimatem i architekturą wyspy Bali to z pewnością armatura, którą perfekcyjnie współgra z drewnianą umywalką Bantul od CIPI Italy.

Wszyscy kochamy styl GESSI, a szczególnie innowacyjność jaką niesie za sobą wprowadzanie na rynek kolekcji takich jak Cono. Linia GESSI Cono to zdecydowane zerwanie z tradycją i stereotypami do jakich zwykliśmy przywyknąć przez ostatnie kilkanaście lat.
Oprócz standardowego wykończenia chromowanego dostępne są również kolory z powłoką PVD, która dodatkowo chroni armaturę przed działaniem niepożądanych czynników zewnętrznych. Na uwagę zasługuje również szeroki wybór rozwiązań prysznicowych, termostatycznych i z mieszaczem, które pozwalają w pełni wyposażyć nasze domowe spa. Uzupełnieniem całej armatury są piękne akcesoria łazienkowe tj. dozownik mydła w płynie czy kubek na szczoteczki i pastę do zębów (widoczne na zdjęciu).

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą: CIPI Italy Bantul 75

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą: Szafka pod umywalkę z drewnianym frontem

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą: Armatura GESSI Cono

CIPI Italy Bantul 75 - umywalka drewniana nablatowa okragła

Data dodania: 2017-01-25 08:51:20