Baterie kuchenne z wyciąganą wylewką retro - inox, stare złoto, brąz, mosiądz, miedź

Baterie kuchenne z wyciąganą wylewką retro - inox, stare złoto, brąz, mosiądz, miedź

Jeżeli planujesz nabyć do swojej kuchni najwyższej klasy armaturę retro i nie tylko, to produkty włoskiego producenta są idealne.
Baterie kuchenne retro spod znaku AV to wysokojakościowe wyroby, które oferowane są w różnorakich funkcjonalnościach, stylach i kolorach wykończenia.
Bateria kuchenna retro wyposażona jest w wyciągany prysznic czy regulację siły strumienia wody, ale to standard w świecie armatury kuchennej i każdy wytwórca zapewnia to w swojej ofercie. Natomiast oryginalne kolory wykończenia tj. inox, stal szczotkowana, stare złoto, brąz, mosiądz czy miedź to już rzadkość, którą spotkamy tylko w kuchniach od ARMANDO VICARIO.
To właśnie unikatowa kolorystyka czyni armaturę kuchenną AV numerem jeden na świecie.

Włosi słyną z niebanalnego poczucia piękna, a ich projekty zyskują uznanie i szacunek na całym świecie za nieprzemijalny design, przemyślaną pod każdym względem funkcjonalność oraz najwyższej jakości użytych w produkcji surowców. Są bezapelacyjnym liderem w branży wyposażenia łazienek oraz kuchni. Baterie kuchenne retro spod znaku ARMANDO VICARIO to bogata propozycja armatury stojącej montowanej w zlewozmywaku lub w blacie kuchennym. Są to modele wyposażone w wylewki, które mogą być przesuwane, wyciągane, obracane czy opuszczane w dół. W bateriach kuchennych są one dużo dłuższe niż w umywalkowych, mają większy zasięg i obracają się wokół swojej osi.

ZOBACZ kolekcję baterii kuchennych
 

Baterie kuchenne z wyciąganą wylewką retro - inox, stare złoto, brąz, mosiądz, miedź

Data dodania: 2016-11-28 10:56:19