Złota bateria umywalkowa wannowa pokryta 24 karatowym złotem

Złota bateria umywalkowa wannowa pokryta 24 karatowym złotem

Złota bateria umywalkowa nablatowa lub ścienna MAIER to autentyczności wykończenia z 24-karatowego złota. Dokładamy wszelkich starań by oferować Państwu produkty najwyższej jakości. Stąd też naszą ofertę wypełniają produkty ekskluzywnej hiszpańskiej marki Maier. Złota bateria do umywalki w połączeniu z unikatowymi zdobieniami w kryształy Swarovskiego podkreślają ekskluzywność projektów tej marki.

Wykończenia złoty oraz złoty róż przyozdobione kryształami Swarovskiego stały się prawdziwym hitem. Kolekcje utrzymane w stylu retro, klasycznym oraz nowoczesnym, gdzie każdą wyróżnia intrygujący wygląd oraz ciekawy design bardzo szybko stały się ikonami ekskluzywnej mody w wyposażeniu łazienek.

Decydując się na zakup armatury Maier możemy być pewni autentyczności wykończenia z 24-karatowego złota. Potwierdzeniem wysokiej jakości oraz wiarygodności złotej powłoki jest certyfikat od firmy ENTHONE, która stała się jedną z wiodących na świecie specjalistycznych firm galwanotechnicznych, która opracowuje nowe technologie produkcyjne oraz wykonuje certyfikację produktów dla przedsiębiorstw, które są gotowe zainwestować swój czas, zasoby i środki pieniężne w celu potwierdzenia bezpieczeństwa i jakości swoich produktów. 

Przy wyborze złota zdobionego oryginalną biżuterią z kryształów Swarovskiego, w zestawie otrzymacie Państwo certyfikat autentyczności potwierdzający oryginalność kryształów. Taki certyfikat dołączany jest do wszystkich wyrobów spod znaku Maier.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą ekskluzywnej armatury pokrytej 24-karatowym złotem, zdobionej kryształami Swarovskiego:

ZŁOTE BATERIE ŁAZIENKOWE MAIER DOSTĘPNE TUTAJ 

Armatura dostępna jest w wykończeniu chrom, złoty oraz złoty róż. Luksusu dodają unikatowe zdobienia w kryształy Swarovskiego (Diamond).

Data dodania: 2016-09-05 10:34:58