Złota bateria umywalkowa, wannowa pokryta 24 karatowym złotem

Złota bateria umywalkowa, wannowa pokryta 24 karatowym złotem

Dokładamy wszelkich starań by oferować Państwu produkty najwyższej jakości. Stąd też naszą ofertę wypełniają produkty ekskluzywnej hiszpańskiej marki Maier. Armatura dostępna w wykończeniu chrom, złoty oraz złoty róż w połączeniu z unikatowymi zdobieniami w kryształy Swarovskiego podkreślają ekskluzywność projektów tej marki.

Wykończenia złoty oraz złoty róż przyozdobione kryształami Swarovskiego stały się prawdziwym hitem. Kolekcje utrzymane w stylu retro, klasycznym oraz nowoczesnym, gdzie każdą wyróżnia intrygujący wygląd oraz ciekawy design bardzo szybko stały się ikonami ekskluzywnej mody w wyposażeniu łazienek.

Decydując się na zakup armatury Maier możemy być pewni autentyczności wykończenia z 24-karatowego złota. Potwierdzeniem wysokiej jakości oraz wiarygodności złotej powłoki jest certyfikat od firmy ENTHONE, która stała się jedną z wiodących na świecie specjalistycznych firm galwanotechnicznych, która opracowuje nowe technologie produkcyjne oraz wykonuje certyfikację produktów dla przedsiębiorstw, które są gotowe zainwestować swój czas, zasoby i środki pieniężne w celu potwierdzenia bezpieczeństwa i jakości swoich produktów. 

Przy wyborze złota zdobionego oryginalną biżuterią z kryształów Swarovskiego, w zestawie otrzymacie Państwo certyfikat autentyczności potwierdzający oryginalność kryształów. Taki certyfikat dołączany jest do wszystkich wyrobów spod znaku Maier.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą ekskluzywnej armatury pokrytej 24-karatowym złotem, zdobionej kryształami Swarovskiego:  

MAIER linii CHIK DIAMOND

MAIER linii MUSE DIAMOND

MAIER linii SKIP DIAMOND

MAIER linii SURF DIAMOND

Armatura dostępna jest w wykończeniu chrom, złoty oraz złoty róż. Luksusu dodają unikatowe zdobienia w kryształy Swarovskiego (Diamond).

Data dodania: 2016-09-05 10:34:58