Nowoczesne, włoskie grzejniki dekoracyjne z nawiewem - wentylator Aria

Nowoczesne, włoskie grzejniki dekoracyjne z nawiewem - wentylator Aria

Geniusz wzornictwa Scirocco i jego futurystyczna Aria!

Grzejnik dekoracyjny Aria to innowacyjny wzór zdecydowanie wyróżniający się z tłumu. Nutka przemysłowego charakteru nadaje mu niespotykanej dotąd oryginalności. To produkt zarówno do zimowego jak i letniego użytkowania.

Aria to nowoczesny grzejnik dekoracyjny w formie zgrabnego, smukłego panelu naściennego, który możemy zainstalować w dowolnym miejscu mieszkania. Metalowa obudowa, dostępna z bogatą paletą kolorów (oryginalne wykończenia to m.in. zielony liść, awokado, różowa pantera, musztarda, szara mysz, niebieska chmura, wyścigowa czerwień) wyposażona została w wentylator, który zamknięty został w atrakcyjnej dla oka oprawie. To rozwiązanie grzewcze, które kryje w sobie wysokiej wydajności wymiennik ciepła.

To awangardowy projekt powstały w wyniku chęci stworzenia urządzenia wykorzystującego przepływ powietrza w celu zwiększenia wymiany ciepła przy zachowaniu pełnego komfortu w użytkowaniu.

Chcesz znacznie zaoszczędzić na zużyciu energii zarówno latem jak i zimą? Poszukujesz grzejnika dekoracyjnego w nowoczesnym wzornictwie i fantastycznym designie? Poszukujesz żywych, niespotykanych kolorów, wyjątkowego wzornictwa i wykonania najwyższej jakości? Ten grzejnik jest idealnym rozwiązaniem.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą grzejnika dekoracyjnego z nawiewem: SCIROCCO Aria.

Data dodania: 2016-06-02 09:27:01