Żeliwne grzejniki retro Tiffany - wyjątkowy styl i design od Scirocco

Żeliwne grzejniki retro Tiffany - wyjątkowy styl i design od Scirocco

Żeliwne grzejniki retro Tiffany - wyjątkowy styl i design od Scirocco

Na hasło grzejnik żeberkowy niektórzy reagują stwierdzeniem, iż to przeżytek z minionej epoki. Nie do końca się z tym zgadzamy. Grzejniki w klasycznym stylu w dalszym ciągu są na topie. Ci, którzy lubują się w stylu retro poświadczą, iż propozycja włoskiego producenta jest doskonale przemyślana. Wszystko po to, by znaleźć zastosowanie we współczesnych realiach. Urządzanie wnętrz w stylu retro stało się modne i pomimo, iż żyjemy w XXI wieku wielu producentów wprowadza do swojej oferty rozwiązania właśnie z tamtej epoki. Co więcej, propozycje te charakteryzują się nienagannym stylem z zachowaniem wysokiej funkcjonalności. To półka rozwiązań dekoracyjnych, gdzie cel idzie na równi z wizerunkiem. Czasami duet trudny do zrealizowania a jednak są tacy, którzy wypełniają go z pełnym sukcesem. Taka właśnie jest linia grzejników dekoracyjnych Scirocco Tiffany.

Fabryka Scirooco postanowiła przywrócić świetność zapomnianym już grzejnikom żeliwno-żeberkowym. Mocne parcie położono na to, by znaleźć to coś, co pozwoli na nowo wypłynąć na światło dzienne dawno zapomnianym już kaloryferom żeberkowym. Jak to zrobili? Po pierwsze: forma, grzejniki stoją na zgrabnych nogach. Po drugie: paleta wykończeń to prawdziwy kalejdoskop kolorów. Po trzecie: i tutaj jest gwóźdź programu; to zdobienia. Do tego wszystkiego dochodzi materiał wykonania. Żeliwo jako wzór najwyższej wydajności cieplnej. Zdecydowanie twierdzimy, iż Scirocco Tiffany imponuje. To linia przeznaczona dla tych, którzy kochają retro, szanują styl inspirowany przeszłością.

Podsumowując, Tiffany to grzejniki dekoracyjne w stylu retro, który stał się bohaterem przestrzeni, odpowiadając na pragnienie tych, co szukali bezpieczeństwa w klasycznej elegancji. Tiffany to kolekcja grzejników zarówno tych gładkich w dotyku, bez zdobień, jak i tych z bogatą dekoracją w formie falistych linii.

Symbol i funkcje za wzór. Scirocco Tiffany – jedyny prawdziwy grzejnik żeberkowy w atmosferze retro, który gdy tylko ujrzał światło dzienne bardzo szybko stał się synonimem elegancji i stylu.

Scirocco Tiffany to prawdziwe dzieło sztuki

Oferta ze sklepu Scirocco Tiffany

Paleta kolorów grzejników żeliwnych żeberkowych dekoracyjnych retro Scirocco Tiffany

Data dodania: 2015-12-08 10:04:56