Oryginalne białe wykończenie akcesoriów łazienkowych GESSI Goccia

Oryginalne białe wykończenie akcesoriów łazienkowych GESSI Goccia

Postanowiliśmy przybliżyć Państwu kolekcję ekskluzywnych akcesoriów łazienkowych w wykończeniach: białym, czarnym, chrom oraz w opcji mix biały-chrom oraz czarny-chrom włoskiego producenta GESSI. Pomimo tego, iż oferta producenta jest naprawdę bogata i chętnie cieszymy oko przeglądając ją każdego dnia to wybraliśmy tylko te, które według nas powinny znaleźć się w każdej łazience.

GESSI, luksusowa wytwórnia elementów i urządzeń wyposażenia łazienek to marka rozpoznawalna i szanowana na całym świecie. Bez wahania można użyć stwierdzenia, iż jest to najwyższa półka w branży wyposażenia łazienek. Oferta tego Producenta obejmuje nie tylko armaturę (umywalkową, wannową, bidetową, prysznicową), ceramikę (wanny, bidety, miski wc) i akcesoria ale także takie dodatki jak ręczniki czy szlafroki, także stołki i dywaniki.

Wracamy do akcesoriów, gdyż to one tak licznie wypełniają ofertę katalogową. W dodatku oferowane są w bardzo oryginalnych wersjach kolorystycznych.
Linia akcesoriów łazienkowych GESSI Goccia, najczęściej zyskująca uznanie Klientów oczekujących niebanalnego kształtu i funkcjonalności. Dopełnieniem ideału jest oryginalne białe wykończenie.

Stojak łazienkowy GESSI Goccia art. 38067 w białym kolorze wykończenia mógłby pełnić rolę lidera. Być flagowym produktem kolekcji. Ba, stać się swoistym wzorem do naśladowania.
Wyszukana stylistka emanuje elegancją. Wzorowe połączenie szczotki wc z uchwytem na papier toaletowy zwraca na siebie uwagę i przyciąga niczym magnes. Stojak wyposażony jest w praktyczny uchwyt z możliwością szybkiego demontażu misy na szczotkę od ramy stelaża. Kiedy zajdzie potrzeba odświeżenia misy na szczotkę pod bieżącą wodą, zaczep ten okaże się zbawienny. Ktoś podniesie rękę i zapyta. Dlaczego artykuł, który wyprodukowany został w białym wykończeniu „świeci” elementem w chromie? Po pierwsze, niniejszy uchwyt jest usytuowany pod miską na szczotkę, tym samym w miejscu niedostępnym dla oka. Po drugie, elementy ruchome, narażone na częste zdejmowanie i zakładanie z premedytacją nie są lakierowane (pozostają w wykończeniu chrom) z uwagi na podatność na wytarcie, jakby nie było delikatniejszej powłoki aniżeli chrom. Stelaż podklejony został dyskretnymi silikonowymi stempelkami, które zapewnią dobre trzymanie na podłodze wyłożonej gresem lub terakotą. Zabezpieczają powłokę przed ewentualnymi zarysowaniami.
Całość tj. aluminiowy stelaż, ceramiczna misa na szczotkę wc oraz rączka PVC od szczotki są perfekcyjnie oblane bielą. Wszystkie te elementy składające się na finalny produkt nie wykazują różnic w strukturze powłoki (odczuwalnej w dotyku) jak i odcieniu bieli. Producent nie oferuje wykonania  w chromie misy na szczotkę wc.  Mamy wybór tylko pomiędzy białym i czarnym.
Jak stworzyć piękny kształt i idealną funkcjonalność w jednym? Patrzmy...

Szczotka wc z uchwytem na papier toaletowym w wersji stojącej w wykończeniu białym oraz czarnym prezentuje się następująco:

Oferta ze sklepu stojak łazienkowy GESSI Goccia 38067

Stojak łazienkowy wc z uchwytem na papier toaletowy GESSI Goccia 38067

Jeżeli preferujemy wersję z montażem na ścianie. Nie ma problemu. Dostępna jest wersja wisząca art. 38019. Minus? Brak uchwytu na papier toaletowy jak ma to miejsce w wersji stojącej. Dla zwolenników instalacji ściennych GESSI dysponuje uchwytem na papier toaletowy montowanym właśnie do ściany art. 38049. Stabilna konstrukcja w całości polakierowana na kolor biały. Dostępne także wykończenia czarny oraz chrom.
Funkcjonalności dodaje dość dużych rozmiarów półka. Taka półeczka jest bardzo praktycznym dodatkiem, na którym możemy odłożyć chociażby książkę ;-) Uchwyt przyozdobiony został subtelnym akcentem jakim jest logotyp producenta.

Oferta ze sklepu szczotka wc wisząca GESSI Goccia 38019

Oferta ze sklepu uchwyt na papier toaletowy GESSI Goccia 38049

Szczotka wc instalowana na ścianie GESSI Goccia 38019

Uchwyt na papier toaletowy GESSI Goccia 38049

Szczotka wc oraz uchwyt na papier toaletowy to obowiązkowe wyposażenie każdego wc. Ale jeżeli wc znajduje się w tym samym pomieszczeniu co łazienka, to warto przejrzeć dokładniej zawartość pudełka o nazwie GESSI Goccia. Być może znajdziemy coś jeszcze, co będzie idealnym dopełnieniem naszego wnętrza.

Tak jak szczotka wc łączy się w parę z uchwytem na papier toaletowy, tak umywalka brata się z dozownikiem na mydło w płynie i mydelniczką w wersji tradycyjnej. Nie zapominajmy o kubku na szczoteczki do zębów, także do płukania ust.
Zacznijmy od dozownika mydła art. 38037 oraz art. 38013. Stabilna konstrukcja, precyzyjna i energiczna pompka zapewniają przyjemność z użytkowania. Jak przystało na GESSI to każdy produkt musi mieć w sobie coś co przyciągnie entuzjastów oryginalnej estetyki oraz funkcjonalności. Przysłowiowy błysk w oku wywołuje moment, kiedy chcemy zajrzeć do środka pojemnika na mydło. Żadnych połączeń gwintowanych. Lakierowane wieko, które na stałe zintegrowane jest z pompką to element wsuwany w pojemnik na mydło. Dosłownie jednym ruchem je zdejmujemy. Po wypełnieniu pojemnika mydłem, pompkę wsuwamy z powrotem.
Oferowany jest w wersji wiszącej jak i stojącej w wykończeniu białym lub czarnym.

Oferta ze sklepu dozownik mydła w wersji wiszącej GESSI Goccia 38013

Oferta ze sklepu dozownik mydła w wersji stojącej GESSI Goccia 38037

Dozownik mydła w wersji wiszącej 38013 oraz stojącej 38037 GESSI Goccia

Kubek na szczoteczki to także wersja mobilna art. 38034 jak i ta z montażem na ścianie art. 38007. Jednak idea kubka na szczoteczki to możliwość wykorzystania go także do przepłukania ust. Dlatego dla niektórych wersja ścienna może być mało praktyczna. Jest jednak gremium, które spożytkuje go do przechowywania nożyczek etc. W tej kwestii mamy pełną dowolność.

Oferta ze sklepu kubek w wersji do montażu ściennego GESSI Goccia 38007

Oferta ze sklepu kubek w wersji przenośnej GESSI Goccia 38034

Kubek na szczoteczki do montażu na ścianie 38007 oraz w wersji stojącej 38034 GESSI Goccia

Mydelniczka art. 38001 w wyborze ściennym i pozycja przestawna art. 38025 to jak sama nazwa wskazuje miejsce do przechowywania ulubionego mydła.

Oferta ze sklepu mydelniczka w wersji do montażu ściennego GESSI Goccia 38001

Oferta ze sklepu mydelniczka w wersji przestawnej GESSI Goccia 38025

W propozycjach Goccia znajdziemy wiele przestawnych półek, które znajdują zastosowanie nawet jako podstawki pod świece.

Mydelniczkai do montażu na ścianie 38001 oraz w wersji przenośnej 38025 GESSI Goccia

Akcesoria łazienkowe GESSI Goccia

Dostępne akcesoria łazienkowe z kolekcji GESSI Goccia

Data dodania: 2015-09-22 08:11:41