Akcesoria łazienkowe Valli Arredobagno - oryginalne dodatki do łazienki w kolorze złota

Akcesoria łazienkowe Valli Arredobagno - oryginalne dodatki do łazienki w kolorze złota

Akcesoria łazienkowe to nieodłączny element każdej łazienki. Trudno wyobrazić sobie własny sanitariat bez wieszaka na ręczniki, szczotki wc, uchywtu na papier toalatowy czy choćby kubka i pojemnika na szczotkę i pastę do zębów. Łazienka bez dodatków to tak jak miska wc bez deski sedesowej. Możliwe, jednak tylko na krótką chwilę. Dlatego też coraz większa rzesza producentów urządzeń wyposażenia łazienek wprowadza do swojej oferty akcesoria celem zaoferowania kompletnego rozwiązania. Są to propozycje tego samego stylu tworząc tym samym idealny komplet.

Prezentujemy Państwu akcesoria łazienkowe włoskiego producenta Valli Arredobagno. Produkty tej manufaktury to najwyższa półka wykonania i designu. Włoski wytwórca słynie z niebanalnego stylu retro. By być atrakcyjnym, swoją ofertę uzupełniają o rozwiązania w nowoczesnych kształtach. Jako nieliczni wykonują je w oryginalnych wykończeniach, przede wszystkim w złocie. Włodarze podkreślają, że lubią eksperymentować z designem i bawić się stylizacjami. Nie bez kozery określa się ich mianem "królowie designu".

Prezentowana na zdjęciu stojąca szczotka wc w złotym wykończeniu to kolekcja Vittoria. Szczotka występuje także w wersji z montażem do ściany. Linia Vittoria to uchwyty na ręczniki, papier toaletowy, kubki, mydelniczki oraz lustro.
Proudukty Valli Arredobagno objęte są 10 letnią gwarancją.

Pełna oferta akcesoriów łazienkowych w kolorze złotym

Data dodania: 2015-05-26 09:20:25