Umywalki szklane Lineabeta - kolorowe, wykonane ze szkła hartowanego

Umywalki szklane Lineabeta - kolorowe, wykonane ze szkła hartowanego

Łazienka bez umywalki? Nierealne. Umywalka to zdecydowanie podstawowe wyposażenie każdej łazienki. W dodatku, kiedy jej praktyczną funkcję możemy poszerzyć o walory, które pozwolą nam ozdobić nasza łazienkę to wręcz idealnie. Coraz większym uznaniem cieszą się właśnie umywalki kolorowe, nie tylko te ceramiczne czy kompozytowe ale także te, wykonane ze szkła. Różnokolorowe, przeróżnych kształtów i rodzajów tj. nablatowe, stojące czy wiszące. Ze względu na bardzo szeroki wachlarz możliwości można dobrać taką, która idealnie dopasuje się do wystroju naszego pomieszczenia.

Postanowiliśmy przybliżyć Państwu ofertę wyjątkowych, szklanych umywalek włoskiego producenta Lineabeta. Dostępne są w różnych kolorach i dwóch rozmiarach: 30 i 42 cm średnicy. Dodatkowo jeżeli poszukujecie Państwo najbardziej uniwersalnego modelu, to producent oferuje także te bezbarwne.

Umywalki szklane Lineabeta charakteryzuje szlachetność zastosowanych materiałów i rozwiązań produkcyjnych. Wykonane są ze specjalnie hartowanego szkła. Szkło o podwyższonej twardości wykorzystywane do produkcji tych umywalek pozwala na uzyskanie gładkiej powierzchni oraz oryginalnej barwy. Dowodem nowatorskiej technologii jest właśnie bogata kolorystyka. Umywalki te znakomicie prezentują się w każdej łazience. Doskonale komponują się z różnymi rozwiązaniami dekoracyjnymi we wnętrzach łazienkowych. Jeżeli zależy nam na stworzeniu nowoczesnego wnętrza, to właśnie szkło i umywalki szklane będą ten klimat z powodzeniem tworzyły.

Zapraszamy do zapoznania się z kolekcjami szklanych umywalek

Data dodania: 2015-03-13 13:33:32