Złota armatura z kryształami Swarovskiego Surf & Diamond - luksusowa łazienka od Maier

Złota armatura z kryształami Swarovskiego Surf & Diamond - luksusowa łazienka od Maier

Armatura ostrych, zdecydowanych linii zdobiona kryształami Swarovskiego, udekorowana kolorami chromu oraz złota to propozycja do nowoczesnego wnętrza, gdzie ostre kształty współgrają z prostymi liniami.

Charakterystyczny dla serii Surf & Diamond uchwyt regulacji strumienia wody, delikatnie zawinięty ku górze jest nowatorskim rozwiązaniem, który pełni rolę znaku rozpoznawczego serii. Maier oraz jego Surf & Diamond to charyzmatyczna, a przy tym bardzo subtelna konstrukcja, która jest dowodem na to, że odważne posunięcia i starannie zaprojektowane elementy są w tym przypadku skazane na sukces.

W bateriach z kolekcji Surf & Diamond design został wyssany do cna. Linia wyrafinowana, przepiękna, jednym słowem niezwykła.

Smaczku i poczucia najwyższego luksusu dodają kryształowe zdobienia. To niby detal, szczegół ale jakże wymowny. Tak naprawdę to na takie właśnie detale zwraca się największą uwagę, szczególnie wtedy kiedy decydujemy się na armaturę hiszpańskiego producenta Maier. Seria Surf & Diamond to łazienkowy deser.

Premiery najnowszych kolekcji Maier są zawsze wypatrywane przez fanów ekskluzywnego wyposażenia łazienek. To debiuty, których nie wolno ominąć! Fanatycy niespotykanego designu będą zachwyceni. To armatura dla wybrańców.

Zapraszamy na zakupy
Zobacz całą kolekcję Maier Surf & Diamond

Data dodania: 2015-02-19 11:57:33