Maier Muse - złote baterie łazienkowe w ekskluzywnej łazience

Maier Muse - złote baterie łazienkowe w ekskluzywnej łazience

Złote baterie łazienkowe z pewnością znajdziemy w kolekcji Muse hiszpańskiego producenta MAIER. Ekskluzywna kolekcja być może jest jedną z najbardziej eleganckich propozycji luksusowej armatury łazienkowej, jaka kiedykolwiek została zaprojektowana. Hiszpański producent MAIER stworzył linię zdobioną pełnymi blasku oryginalnymi kryształami Swarovskiego. Złote baterie łazienkowe to nowatorska forma dekoracji kranów łazienkowych, gdzie klejnoty ubarwiają już nie tylko szyję czy nadgarstek. Zdobienie biżuterią Swarovskiego z powodzeniem wchodzi do ekskluzywnego wyposażenia łazienek.

Nie bez powodu mówi się, że diabeł tkwi w szczegółach. Właśnie Muse te szczegóły ma opracowane perfekcyjnie. Ręcznie wykonana kryształowa korona czyni ją jedną z najbardziej wyróżniających się kolekcji łazienkowego świata. Wybitny sposób dekoracji jest ukoronowaniem ciężkiej pracy producenta nad stworzeniem czegoś co będzie nadzwyczajne. Udało się to wzorowo.

Muse od MAIER to dumny, pełny siły kształt upiększony wysoko osadzonymi kryształami, gdzie jego płomienny blask roztacza się niczym światło latarni morskiej. Inni tytułują ją mianem królowej w koronie z mieniącą, kryształową biżuterią. Kryształy w różnych kolorach i kształtach zdobią wykończenie chrom oraz 24-karatowe złoto.

Fabryka MAIER jest oficjalnym partnerem Swarovskiego.
Wszystkie propozycje hiszpańskiego producenta zdobione elementami Swarovskiego dystrybuowane są z certyfikatem autentyczności. MAIER przywiązuje duże znaczenie do tego znaku, gdyż jest on odpowiedzią na potrzebę posiadania łatwo dostrzegalnego świadectwa jakości i pochodzenia. W ofercie kolekcji Muse są baterie umywalkowe, nablatowe, podtynkowe, bidetowe oraz prysznicowe.

W ponad 30 letniej historii, MAIER stał się globalnym liderem oferującym luksusową armaturą w ponad 60 krajach. Doceniony w Europie, dzisiaj zawitał także do Polski.

Zobacz całą kolekcję Maier Muse

Data dodania: 2015-01-29 14:59:39