Hiszpańskie umywalki wolnostojące z kolekcji Bowl

Hiszpańskie umywalki wolnostojące z kolekcji Bowl

INBANI znów zaskakuje! Piękne i ekskluzywne umywalki wolnostojące Bowl, wykonane z wysoko gatunkowego kompozytu Ceramilux®.

Postawna i dumna Bowl, ubrana w świetlistą biel to świeży powiew hiszpańskiego designu. To nowatorskie podejście w projektowaniu elementów wyposażenia wnętrz. Zabawa kształtem i materiałem okazała się strzałem w dziesiątkę. W rezultacie otrzymano niespotykany dotąd wygląd, który usatysfakcjonuje każdego.

Delikatna Bowl to przyjemność dla ciała, oczu i umysłu. Olbrzymią zaletą Bowl są jej "samodzielne" elementy, które mogą być rozmieszczone i zaaranżowane w różnych kombinacjach w zależności od dostępnej przestrzeni.
Znakiem rozpoznawczym tej kolekcji są zastosowane cienkie i stylizowane elementy rurowe, które wykończone w kolorze miedzianym kontrastują z białym kompozytem Ceramilux® niczym luksusowa biżuteria. Transformacja kształtów od kołowych do kwadratowych, od szerokich do cienkich w połączeniu z subtelnym ruchem z pozycji wertykalnych do horyzontalnych to scenariusz nowoczesnej estetyki w ekskluzywnym wyposażeniu łazienki.

Na kolekcję Bowl składają się umywalki wiszące jak i te stojące, lustra naścienne i wolnostojące, stojaki wolnostojące na ręczniki oraz kosze na bieliznę.

Zobacz całą kolekcję BOWL INBANI

Data dodania: 2015-01-13 21:34:05