Świat łazienek - luksusowe wyposażenie GESSI Eleganza

Świat łazienek - luksusowe wyposażenie GESSI Eleganza

Dominująca elegancja i urokliwa prostota to przepis na wnętrze w włoskim stylu. Marka GESSI coraz częściej stawiana w roli autorytetu w ekskluzywnym wyposażeniu łazienek, zaprezentowała architektom odrobinę surową, ale jakże piękną i komfortową kolekcję Eleganza. Kolekcję epatującą prostotą w połączeniu z tętniącą życiem elegancją.

Włoska fabryka GESSI nie zwalnia tempa i każdy kolejny produkt czyni niezwykłym. Seria Eleganza to nie armatura, to istne klejnoty.
Jaka jest naprawdę?
Eleganza łączy w sobie eleganckie linie architektoniczne z tradycyjną funkcjonalnością. Eleganza to wyważone połączenie dobrego smaku i doskonałej konstrukcji. GESSI Eleganza to estetyka, która wyróżnia się ponad wszystko. Nienaganna współpraca nowoczesnego designu z tradycyjnością, która fascynuje, wzrusza, uwodzi i spełnia.

Olbrzymie zaangażowanie GESSI w kreowanie kształtów dotąd niespotykanych przyniosło jej szacunek na całym świecie. GESSI Eleganza już dzisiaj stała się ikoną i przez kolejne lata pełnić będzie rolę flagowego produktu w ofercie włoskiej wytwórni piękna.

Eleganza będzie wyglądać elegancko zarówno w tradycyjnych, jak i nowoczesnych wnętrzach.
Jak w przypadku wszystkich kolekcji GESSI, Eleganza oferuje nie tylko baterie, ale także umywalki, konsole umywalkowe oraz akcesoria łazienkowe. Armatura Eleganza dostępna jest w bogatych opcjach kolorystycznych tj.  chrom, inox (finox), satyna, antyczny mosiądz i miedź, polerowane i matowe złoto oraz czarny połysk.

GESSI Eleganza to ekskluzywna dawka tradycyjnej elegancji dedykowana naszemu codziennemu życiu. Odrobina elegancji każdemu się przyda, ułatwi życie czyniąc je piękniejszym. Przyczyni się do poprawy nastroju. Kto by nie chciał wchodzić do swojej łazienki i za każdym razem być witanym przez GESSI Eleganza? Z pewnością każdy…

Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą kolekcji GESSI Eleganza:
Baterie umywalkowe GESSI Eleganza
Baterie bidetowe i wannowe GESSI Eleganza
Baterie prysznicowe GESSI Eleganza
Deszczownice GESSI Eleganza
Akcesoria łazienkowe GESSI Eleganza
Umywalki, miski wc, bidety i wanny GESSI Eleganza
Lustra łazienkowe GESSI Eleganza

Zdjęcia GESSI Eleganza

Data dodania: 2014-12-09 19:59:40