Włoska łazienka w stylu American retro - Bossini Liberty

Włoska łazienka w stylu American retro - Bossini Liberty

Komu nie marzy się codzienna toaleta w łazience urządzonej w stylu American retro? W ofercie sklepu www.millenium-lazienki.pl znajdziecie wszystko to, by stworzyć własną łazienkę marzeń. Nie ma potrzeby wyjeżdżać do Stanów Zjednoczonych. Zostawmy na chwilę ceramikę sanitarną i akcesoria, a zerknijmy na propozycję armatury w stylu retro w wydaniu amerykańskim.

Włoski producent Bossini posiada w swojej ofercie armaturę łazienkową, obok której nie uda się przejść obojętnie. Mowa o kolekcji Liberty, która charakteryzuje się idealną syntezą między nostalgią i nowoczesną technologią. Bossini wraz z linią Liberty udowadnia, że przeszłość i teraźniejszość są nierozłączne i w sposób bardzo przemyślany funduje nam swobodne podróżowanie w czasie. Liberty to konstrukcja lekkich i miękkich krzywych, które w swojej prostej konstrukcji wydają się być bardzo eleganckie. Zachęcamy do obejrzenia zdjęć, by szybko przekonać się, iż styl amerykański jest niesamowity. Wyróżnia go wysoka jakość materiałów, harmonia oraz dyscyplina kolorów i kształtów. Bossini i jej ponadczasowa Liberty to propozycja dla tych, którzy szukają inspiracji oraz nowych możliwości. To także dla tych, którym zależy na podkreśleniu w swojej łazience narodowego charakteru USA.

Cała seria Liberty od Bossini to baterie umywalkowe stojące lub podtynkowe, jedno lub trzy otworowe. Uzupełnieniem jest armatura bidetowa, a także bateria wannowa z funkcją prysznica tj. deszczownica wraz z słuchawką montowaną na drążku. Zwieńczeniem tych propozycji jest szeroka gama wykończeń, w tym chrom, szczotkowany nikiel i satyna, antyczny mosiądz oraz złoto.

Pełna oferta produktowa Bossini dostępna w sklepie /producent/bossini,5

Data dodania: 2014-11-27 15:43:05