Włoskie łazienki Gessi Cono

Jedną z nowości marki Gessi jest kolekcja łazienkowa Cono. Włoskie łazienki z kolekcji Cono to wyjątkowy niespotykany styl oraz nowoczesne rozwiązania techniczne. Gessi i jej nowa kolekcja Cono, to w zgrabnym tłumaczeniu na język polski stożek. I rzeczywiście, jeżeli się przyjrzymy to migiem uznamy, iż włoski producent wiedział co robi. Pytanie tylko, co było pierwsze? Prototyp i praca nad nazwą, czy odwrotnie? Mniejsza o to. Przyjrzyjmy się bliżej jej kształtom.

Linia Cono to owalny kształt z pochyloną konstrukcją. Subtelnie wygiętą szyjkę nie możemy jednak nazwać wylewką. Konstrukcja Cono to jedna całość, gdzie korpus jest wylewką a wylewka korpusem. Genialnym rozwiązaniem jest uchwyt regulacji strumienia wody, który umiejscowiony jest z prawej strony. Także w kształcie cienkiego, a zarazem długiego stożka. Gessi Cono to praktyczny w utrzymaniu czystości kształt, który przypadnie do gustu każdemu, kto jest zwolennikiem nowych, innowacyjnych kształtów.

Wszyscy kochamy styl Gessi, a szczególnie innowacyjność jaką niesie za sobą wprowadzanie na rynek kolekcji takich jak Cono. Linia Gessi Cono to zdecydowane zerwanie z tradycją i stereotypami do jakich zwykliśmy przywyknąć przez ostatnie kilkanaście lat. Konstrukcja Cono inspirowana klimatem i architekturą wyspy Bali to z pewnością armatura przyszłości.
Oprócz standardowego wykończenia chromowanego dostępne są również kolory z powłoką PVD, która dodatkowo chroni armaturę przed działaniem niepożądanych czynników zewnętrznych. Na uwagę zasługuje również szeroki wybór rozwiązań prysznicowych, termostatycznych i z mieszaczem, które pozwalają w pełni wyposażyć nasze domowe spa. Uzupełnieniem całej armatury są piękne akcesoria łazienkowe, dodające wyjątkowego smaku łazience.

Włoskie łazienki Gessi Cono to nie tylko armatura ale i sanitariaty. W tej serii znajdziemy wyjątkowe umywalki (nablatowe, wolnostojące, podblatowe), miski wc, bidety oraz wanny, wykonane z wysokogatunkowej ceramiki lub kompozytu Cristalplant.

Z jednym trzeba się zgodzić. Najsilniejszą stroną włoskiej fabryki Gessi jest perfekcyjna umiejętność fuzji sztuki z funkcją. Gessi wykonało kawał ciężkiej pracy, której efektem jest genialna Cono.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Gessi /producent/gessi

Data dodania: 2014-11-14 06:43:57