Włoski styl według ALPI Rubinetterie SETA

Włoski styl według ALPI Rubinetterie SETA

Kobiety uwielbiają włoskie buty. Mężczyźni natomiast lubują się we włoskich garniturach i rzecz jasna, w sportowych samochodach. Jednak coraz większe grono osób zaczyna fascynować się włoskim stylem urządzeń wyposażenia łazienek. Armatura i ceramika łazienkowa od włoskich producentów wydaje się być dziełem rzemieślników z przyszłości, którzy prezentują nam coraz to nowe, dotąd niespotykane kształty i funkcjonalności.

Kolekcja armatury łazienkowej z kolekcji Seta autorstwa Alpi Rubinetterie to nowoczesny design, dotąd niespotykany u konkurencji. Włoski producent oferuje nam baterie łazienkowe nablatowe, podtynkowe do kompletu z zestawami prysznicowymi. Deszczownice, kolumny oraz baterie prysznicowe to także rozwiązania termostatyczne, o których to bardzo głośno w branży łazienkowej. Śmiemy twierdzić, iż termostaty od Alpi są numerem 1 na świecie.

Linia Seta to rozwiązanie dla tych, którzy postrzegają rozwiązania łazienkowe w trochę inny sposób. Chcą używać czegoś innego, wyróżniającego się spośród propozycji, które obecnie są powszechnie proponowane. Chcą po prostu cieszyć się tym co mają.

Prezentowana na zdjęciu umywalkowa bateria podtynkowa z kolekcji Seta to tylko namiastka tego co oferuje nam włoski producent. Prawda, że piękna?

Chłońmy zatem jej uroki na co dzień. Łazienkowy świat zaczyna wyglądać bardzo kolorowo właśnie dzięki takim propozycjom jak Seta od Alpi Rubinetterie /wyszukiwarka/U0VUQQ==

Data dodania: 2014-08-02 13:48:15