Finezyjne kształty retro grzejników dekoracyjnych od Margaroli

Finezyjne kształty retro grzejników dekoracyjnych od Margaroli

Pragnąc z sukcesem stworzyć wnętrze o wystroju stylizowanym na retro należy w przemyślany sposób podejść do jakże istotnych detali, które ten styl wyróżniają. Mowa tutaj o grzejnikach łazienkowych retro, które uczynią nasze wnętrze starodawnym. Krótko, ale konkretnie przybliżymy kolekcję retro włoskiego producenta grzejników dekoracyjnych Margaroli. Grzejniki retro, które w naszej opinii są głównymi bohaterami w każdej łazience czy salonie.

Dlatego we wnętrzu utrzymanym w klimacie zaawansowanym wiekiem nie może zabraknąć właśnie grzejników retro, które swoim kształtem i doskonale dobranymi dodatkami dodadzą wnętrzu duszy i uczynią je niepowtarzalnym. Grzejniki dekoracyjne to niejako dzieła sztuki, które zawieszone na ścianie nigdy nie pozostaną niezauważone. Stąd też należy poświęcić im dużo uwagi i nie traktować ich pobieżnie.

Należy pamiętać, że styl retro charakteryzuje się obecnością żywych barw i odważnych kontrastów, wśród których dominowały kolory takie jak antyczna miedź, złoto oraz brąz. Włoski producent Margaroli zdecydował się na wyprodukowanie grzejników łazienkowych retro we wspomnianych wyżej wykończeniach, ale nie tylko. Postawił na najpopularniejszy w branży łazienkowej kolor wykończenia, chrom. I trzeba przyznać, że zrobił to perfekcyjnie, ze smakiem.

Grzejnik dekoracyjny o sentymentalnej elegancji z kolekcji Armonia to styl inspirowany przeszłością w drabinkowej formie. Kształt z charakterystycznymi dla stylu retro kulistymi przegubami oraz połączeniami kolankowymi rur w połączeniu z stylowymi detalami zdobiącymi tj. liczne przetłoczenia w kształcie smukłych obrączek nadają grzejnikom z serii Armonia oryginalności i wyjątkowości. To wbrew pozorom dodatki, które mają ogromne znaczenie. Dopełnieniem całości są głowice termostatyczne, także w cylindrycznej formie, które współgrają z całością kształtem oraz kolorem wykończenia.

Grzejniki MARGAROLI

Data dodania: 2014-07-15 20:00:46