Najlepsze włoskie baterie kuchenne od Armando Vicario

Najlepsze włoskie baterie kuchenne od Armando Vicario

Wysokiej klasy armatura kuchenna potrafi chwalić się eleganckim wyglądem i tym samym umiejętnie przyciągać oko oryginalnymi detalami właśnie tych najbardziej wybrednych. My uważamy, że to nie wygląd jest tutaj najważniejszy, lecz funkcjonalność. Niektórzy twierdzą, iż głównym zadaniem dobrej, praktycznej baterii kuchennej jest płynna regulacja intensywności i temperatury strumienia wody. Według nas jest jeszcze bardzo ważny, jak nie najważniejszy aspekt. Najlepsza bateria kuchenna powinna być oszczędna i bez najmniejszych kombinacji umożliwić nam skierowanie strumienia wody w dowolny fragment naszego zlewozmywaka.

Włosi słyną z niebanalnego poczucia piękna, a ich projekty zyskują uznanie i szacunek na całym świecie za nieprzemijalny design, przemyślaną pod każdym względem funkcjonalność oraz najwyższej jakości użytych w produkcji surowców. Są bezapelacyjnym liderem w branży wyposażenia łazienek oraz kuchni. Baterie kuchenne spod znaku Armando Vicario to bogata propozycja armatury stojącej montowanej w zlewozmywaku lub w blacie kuchennym. Są to modele wyposażone w wylewki, które mogą być przesuwane, wyciągane, obracane czy opuszczane w dół. W bateriach kuchennych są one dużo dłuższe niż w umywalkowych, mają większy zasięg i obracają się wokół swojej osi.

To nie koniec.

Praktycznie usytuowana dźwignia regulacji strumienia wody zapewnia nie tylko optymalną pracę ale także wspomaga higienę. Każdy potwierdzi, iż bateria kuchenna w ciągu jednego dnia jest trzy, może nawet cztery razy częściej używana niż łazienkowa bateria umywalkowa. Dlatego bardzo istotna jest właśnie higiena.  Dźwignia usytuowana na boku korpusu jest właśnie tym kolejnym bezapelacyjnym atutem. Wylewka i korpus pozostaną czyste w sytuacji kiedy mokra dłoń, ociekająca z wody będzie otwierała i zamykała przepływ wody. Warto wspomnieć o projektach wyposażonych w pokrętła krzyżowe.

Wszystkie te wymienione wyżej nowinki techniczne posiadają baterie kuchenne Armando Vicario. Naprawdę warto przyjrzeć się bogatej ofercie baterii kuchennych włoskiego producenta. Jest naprawdę okazała. To kompozycja różnych funkcjonalności i stylu. Armando Vicario przykłada wielką wagę do zapewnienia konsumentom produktów najwyższej jakości, dlatego tez baterie kuchenne AV coraz częściej stawiane są za wzór designu i ergonomii.

Pełna oferta baterii kuchennych producenta Armando Vicario dostępna jest pod adresem: /kategoria/baterie-kuchenne,armando-vicario,1

Data dodania: 2014-05-27 15:16:07