Przenośne lusterka łazienkowe do makijażu od Lineabeta

Przenośne lusterka łazienkowe do makijażu od Lineabeta

Lusterka przenośne włoskiego producenta Lineabeta to genialne rozwiązanie dla tych, którzy uwielbiają spędzać dużo czasu przed lustrem. Opcja przenośna pozwala na wykonywanie makijażu w dowolnym miejscu mieszkania. Sprawdzą się też w sytuacji, kiedy nie dysponujemy dużym lustrem we własnym domu. Szkło powiększające pokaże najdrobniejsze szczegóły. Duże lustra pozwalają nam przeglądnąć się w pełnej krasie. Małe, poręczne i praktyczne lusterka łazienkowe są już nam niezbędne z chwilą, kiedy chcemy dokładnie sprawdzić w powiększeniu najmniejszy fragment naszej twarzy zarówno o poranku, przed wyjściem do pracy, jak i wieczorem, gdy przymierzamy się do snu. Będzie niezastąpione w sytuacji kiedy będziemy chcieli zrobić się na bóstwo na chwile przed wyjściem na długo wyczekiwana imprezę, a łazienka w nieskończoność będzie blokowana przez pozostałych domowników.

Przenośne lusterko łazienkowe zaprezentowane na zdjęciu  to propozycja włoskiego producenta akcesoriów łazienkowych Lineabeta. Kolekcja Medevo to oferta lusterek prostokątnych, kwadratowych i okrągłych. Wyposażone są w najwyższej jakości ultra cienkie, powiększające zwierciadło obracane we wszystkich kierunkach, umieszczone na nóżce z podstawą. Nie bez znaczenia jest też oryginalny design. Mowa tutaj o powierzchni lustra, która swoim zaokrąglonym kształtem już niebawem wyznaczy nową tendencję stylistyczną w branży wyposażenia łazienek. Oryginalna forma to dedykacja dla miłośników rzeczy niebanalnych i nowatorskich. Lustra z serii Medevo to przykład innowacyjnego, nieco ekstrawaganckiego designu, który z pewnością spodoba się każdemu.

Jeżeli każdego dnia wykonujesz makijaż samodzielnie, lubujesz się w kupowaniu co raz to nowych odcieni tuszu do rzęs, pomadek czy innych przyborów do makijażu to przenośne lustro od Lineabeta Medevo będzie wówczas idealnym rozwiązaniem.

Pełna oferta akcesoriów łazienkowych dostępna jest pod adresem: /kategoria/akcesoria-lazienkowe,s48-245

Data dodania: 2014-05-15 17:18:42