Eleganckie umywalki blatowe z Włoch, prostokątne i owalne od SM Ceramiche

Eleganckie umywalki blatowe z Włoch, prostokątne i owalne od SM Ceramiche

Umywalki nablatowe, czyli te stawiane na blacie to propozycje dla tych, którym zależy na oryginalnej stylistyce własnej łazienki. Ponadto, opcje nablatowe wnoszą do wnętrza łazienki funkcjonalności, które docenimy już w kolejnych dniach użytkowania. Po pierwsze, już sam blat możemy wkomponować w wystrój łazienki, który będzie pełnił rolę dekoracyjną i funkcjonalną w formie półki na kosmetyki lub podręczne akcesoria łazienkowe codziennego użytku. Blat pod umywalką to także łatwość w utrzymaniu czystości.

Wreszcie element, który będzie najwięcej eksponowany – umywalka. Nowoczesne umywalki na blacie cieszą się coraz większą popularnością i każdy producent usiłuje mieć w swojej ofercie kilka lub nawet kilkanaście kształtów w różnych rozmiarach i kolorach wykończenia. Nie bez znaczenia jest także surowiec z jakiego zostały wykonane.

Atrakcyjne modele umywalek nablatowych posiada w swojej ofercie włoski producent SM Ceramiche. Prezentowana na zdjęciu ekskluzywna umywalka Softly pozwoli dopasować się do indywidualnej koncepcji wnętrza, a tym samym zadowolić nawet najbardziej wysublimowane gusta. Prezentowana umywalka wykonana jest z najwyższej jakości ceramiki. Wymiary tej umywalki to 60x43 cm, przeznaczona jest do montażu na blacie, z 1 otworem na baterię, dostępna w kolorze biały połysk, biały mat, czarny połysk lub czarny mat.

Pełna oferta ceramiki łazienkowej producenta SM Ceramiche dostępna jest pod adresem: /producent/sm-ceramiche

Data dodania: 2014-05-07 12:48:35