Armatura łazienkowa Emmevi w różnych kolorach wykończenia

Armatura łazienkowa Emmevi w różnych kolorach wykończenia

Zapanował nowy trend w branży wyposażenia łazienek. Baterie w wykończeniu chrom mają poważną konkurencję. Coraz wyraźniejszą popularność zyskują producenci armatury, którzy oferują baterie kuchenne i łazienkowe w wykończeniu nie tylko chromowanym. Wykończenia w starej miedzi, antycznego złota czy satyny to elegancja, która w ostatnich latach zyskała liczne grono wielbicieli. Nie możemy zapomnieć także o wykończeniach w chromie szczotkowanym i niklu szczotkowanym.
Nową barwę dla współczesnych łazienek tworzą właśnie te wykończenia kolorystyczne, które oferują możliwość indywidualnego komponowania armatury z charakterem całości wnętrza domowego spa.

Wiodący włoski producent baterii łazienkowych i kuchennych Emmevi postanowił, że ani chwili dłużej nie zamierza pozostać w świecie standardowych wykończeń i jako jeden z nielicznych postanowił wprowadzić do swojej oferty nowe kolory wykończeń. Stara miedź, antyczne złoto, satyna, nikiel, mosiądz, chrom szczotkowany czy nikiel szczotkowany znalazły się w ofercie włoskiej marki Emmevi. W ofercie znajdziemy także armaturę w kolorystyce wprost ze świata mody. Mowa o głębokiej czerni i polarnej bieli w opcji matowej. Wszystkie te kolory wykończeń już dzisiaj stały się alternatywą dla standardowej, błyszczącej powłoki chromowej.

Tak się składa, że to właśnie nasz sklep posiada w swojej ofercie najlepsze baterie łazienkowe marki Emmevi. Co więcej, dysponujemy wzornikiem wszystkich dostępnych wykończeń. Oferta baterii spod znaku Emmevi dostępna jest pod adresem /producent/emmevi

W ofercie naszego sklepu znajdziecie Państwo także producentów oferujących bardzo dobre baterie i akcesoria łazienkowe z elementami wykonanymi z drewna, z naturalnej skóry lub z kamienia naturalnego.

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą armatury sanitarnej!

Data dodania: 2014-04-07 12:41:01