Nowoczesny design - modny grzejnik dekoracyjny Graffe włoskiej marki Scirocco

Nowoczesny design - modny grzejnik dekoracyjny Graffe włoskiej marki Scirocco

Żeliwne żeberka, które poza podstawową funkcją grzewczą niczym szczególnym się nie wyróżniały, odchodzą powoli do lamusa. Nadeszła era dla rozwiązań dekoracyjnych, także wśród grzejników. Nowoczesne grzejniki to takie, które uczynią nasze wnętrza bardziej przytulnymi i eleganckimi. Jeżeli zależy nam na funkcji grzewczej oraz dekoracyjnej, powinniśmy sięgać po rozwiązania estetyczne. Nowoczesne grzejniki oferowane są w różnych rozmiarach, po to aby ich wielkość mogła być dopasowana zarówno do potrzeb ogrzewanego pomieszczenia, jak i jego aranżacji. Stworzenie unikalnego nastroju to ich podstawowa funkcja.

Jeżeli chcą Państwo pokazać, że dobry gust i dobry smak w zakresie wystroju wnętrz nie jest Wam obcy, to warto przyjrzeć się ofercie włoskiego producenta Scirocco. Wybór padł na kolekcję Graffe i ją chcemy dzisiaj Państwu zaprezentować.

Linia Graffe to doskonałe uzupełnienie dla nowoczesnego stylu panującego w łazience. Wykonany z najwyższej jakości stali nierdzewnej oferowany jest w różnych rozmiarach i wykończeniach. Podstawowym kolorem jest chrom, ale w opcji mamy do dyspozycji biały, czarny, brązowy, niebieski czy nawet zielony i czerwony. Szeroka gama dostępnych kolorów wykończenia przywodzi na myśl okres pop-artu, którego tematem przewodnim było odwzorowywanie kształtów przedmiotów codziennego użytku i ich płynna transformacja do roli urządzeń wyposażenia wnętrz. Miękkie krzywe, okrągłe profile, liczne zaokrąglenia to idealne odbicie kształtów biurowego spinacza. To awangardowa forma ze szczególnym zwróceniem uwagi na dodatki tj. zawory czy uchwyty, które zaprojektowane zostały tak, aby idealnie komponować się z całością. Propozycja Scirocco Graffe to opcja, którą możemy spersonalizować i mieć przy tym pewność, że w rezultacie otrzymamy produkt bardzo elegancki, czysty w formie i proporcjach, z innowacyjnym wzornictwem i o niepowtarzalnym stylu. Jest idealnym rozwiązaniem dla osób poszukujących wyrafinowanego i nowoczesnego stylu. Seria Graffe to unikatowa, oryginalna forma lubiąca indywidualne podejście w ekskluzywnym wyposażeniu łazienek.
Scirocco Graffe to prawdziwe dzieło sztuki!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą modnych grzejników dekoracyjnych Scirocco Graffe

Data dodania: 2014-03-31 09:01:03