Awangardowy styl retro w nowej kolekcji białej ceramiki od Simas Lante

Awangardowy styl retro w nowej kolekcji białej ceramiki od Simas Lante

Kolekcja Lante to nowość włoskiej marki Simas, zainspirowana renesansową wrażliwością i niesłabnącym zamiłowaniem do obiektów sztuki ogrodowej. To szczery powrót do klasyki. Linia ceramiki łazienkowej Lante to piękne, regularne geometrie wiernie odzwierciedlające sztukę ogrodową włoskiego renesansu. Sztuka, która w tamtym okresie kreowała główny trend dla całej Europy.

Bardzo elegancka ceramika z serii Lante rozpoczyna nową erę klasycznych trendów dla ceramiki sanitarnej w ekskluzywnym wyposażeniu łazienek. Klasyczne i miękkie kształty, precyzyjnie zaprojektowane są szczerym powrotem fabryki Simas do bardzo odległych wspomnień. Biała, polerowana ceramika wiernie odzwierciedla wrażliwość ery renesansu i bardzo mocno podkreśla styl do jakiego producent zamierza się przyzwyczaić. Simas Lante to awangarda włoskiej ceramiki.
Kolekcja Lante to bogata oferta retro urządzeń sanitarnych tj. szafki z umywalką, konsole umywalkowe, umywalki podwieszane, umywalki z postumentem, miski wc oraz bidety stojące lub wiszące.

Zapraszamy do zapoznania się z wyrafinowaną i romantyczną serią białej ceramiki retro - Lante od Simas

Data dodania: 2014-03-24 09:05:17