Nowoczesne, praktyczne i estetyczne umywalki nablatowe od włoskiego producenta Sign

Nowoczesne, praktyczne i estetyczne umywalki nablatowe od włoskiego producenta Sign

Umywalki okrągłe, owalne, zaokrąglone, kwadratowe, prostokątne, narożne, podwieszane, wiszące, stojące, nablatowe, wpuszczane w blat, podblatowe, wolnostojące i konsole. Lista, którą przedstawiliśmy powyżej oczywiście nie jest kompletna, ponieważ pełna lista typów umywalek jest za długa.

Nasz sklep oferuje zarówno umywalki ceramiczne jak i te wykonane z kompozytu, szkła, tworzywa, stali, betonu czy nawet drewna. Paleta użytego surowca jest także bardzo zróżnicowana. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Jednak to co chcemy zaprezentować Państwu dzisiaj to całkiem oddzielna grupa ekskluzywnych umywalek. Warto przyjrzeć się właśnie coraz bardziej popularnym umywalkom nablatowym. To coraz częściej pojawiająca się w ofertach opcja nowoczesnego, praktycznego i estetycznego podejścia do wyposażenia łazienek. Zdjęcie z oferty włoskiego producenta Sign przedstawia umywalkę nablatową z kolekcji Origine.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą eleganckich umywalek marki Sign

Wszystko zaczęło się w 2003 roku we włoskim miasteczku Fossombrone, w pobliżu Pesaro. Dzień narodzin nowej marki w branży ekskluzywnego wyposażenia wnętrz to bezapelacyjnie narodziny nowej ikony włoskiego design’u. W bardzo dynamiczny tempie lokalna produkcja stała się globalnym producentem tychże rozwiązań. Niebanalny kształt, wykończenie i funkcjonalność oferowanych produktów znalazło odzwierciedlenie w bardzo szybkim wzroście sprzedaży i ekspansji popularności marki na inne kraje czy kontynenty. Obecnie marka Sign rozpoznawalna jest już w 38 krajach z całego świata. Zawitała także do Polski, gdzie sklep millenium-lazienki.pl jako pierwszy zaprezentował ofertę tej manufaktury.

Filozofia „Made in Italy” nieustannie przyświeca tej działalności. To produkty, które w każdym najdrobniejszym fragmencie wykonywane są w jednej fabryce, przez tych samych inżynierów. Od projektu, poprzez prototyp, aż po finalny egzemplarz.

Sign jest ewenementem. To młody zespół projektantów o świeżym spojrzeniu i nowatorskim podejściu, który od samego początku swojej działalności chciał być kojarzony z producentem oferującym kompletne rozwiązania. Przeglądając ofertę Sign bardzo szybko stwierdzamy, że własną łazienkę możemy wyposażyć w systemy meblowe, umywalki, wanny, brodziki, lustra, oświetlenie i akcesoria jednego producenta. Są to kolekcje zintegrowane, tworzące estetyczną całość. Wszystkie propozycje wzajemnie się dopełniają, prezentując nam bardzo interesującą całość.

Szeroka gama materiałów bazowych. Trafna, a zarazem unikalna ich interpretacja łączy w sobie genialny instynkt inżynierski w procesie obróbki.  Wykorzystanie naturalnego kamienia, drewna czy materiału kompozytowego gwarantują optymalne parametry użytkowe.

Sign to ogromny potencjał techniczny, nieustanne podwyższanie standardów produkcji i indywidualne podejście do klienta. Sign to nieograniczone horyzonty twórczości.

Data dodania: 2014-03-20 09:41:18