Keuco

Keuco - pełna gama urządzeń wyposażenia łazienek, które z powodzeniem górują nad resztą!
 
Keuco może pochwalić się bardzo długą tradycją w produkcji wysokiej jakości urządzeń do łazienki i kuchni. Założona w 1953 roku firma Keuco bardzo szybko stała się światowym liderem w produkcji wysokiej jakości urządzeń do wyposażenia wnętrz. Każdy z produktów Keuco jest obietnicą funkcjonalności, wysokiej jakości i tego, że nie straci swojego blasku po 5, 10, a nawet 20 latach. Keuco to kompleksowy producent urządzeń do wyposażenia łazienek i kuchni tj. armatura, umywalki, szafki, lustra, akcesoria oraz meble.
Pasja do tworzenia estetycznych form i inteligentnych funkcjonalności, która w połączeniu z najwyższą jakością daje gwarancję wszystkim produktom Keuco, że nigdy nie zmęczymy się ich widokiem. Nie gasnący entuzjazm w ciągłym poszukiwaniu nowych form, nowych materiałów oraz nowych technologii produkcji sprawia, że Keuco stała się jedną z najszybciej rozwijających się marek współczesnej łazienki oferując każdego roku swoim klientom nietuzinkowe koncepcje, które uosabiają doskonałość, szlachetność, dumę i wdzięk.
Wszystkie produkty Keuco są produkowane w Niemczech. Hemer jest siedzibą główną, ale także największym centrum technicznym, które odpowiedzialne jest za produkcję armatury i akcesoriów. Gütersloh to produkcja luster, szafek, natomiast Bünde to wytwórnia mebli łazienkowych.